باید زودتر از استقلال جدا می‌شدم/ جایی می‌روم که آرامش داشته باشم
باید زودتر از استقلال جدا می‌شدم/ جایی می‌روم که آرامش داشته باشم

به گزارش خبرنگار مهر، فرشید باقری هافبک تیم فوتبال استقلال امروز با حضور در این باشگاه، به صورت توافقی قراردادش را فسخ کرد و از جمع آبی پوشان جدا شد. باقری بعد از ترک باشگاه در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: به صورت توافقی از استقلال جدا شدم. باید زودتر این اتفاق می‌افتد. خیلی […]

به گزارش خبرنگار مهر، فرشید باقری هافبک تیم فوتبال استقلال امروز با حضور در این باشگاه، به صورت توافقی قراردادش را فسخ کرد و از جمع آبی پوشان جدا شد.

باقری بعد از ترک باشگاه در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: به صورت توافقی از استقلال جدا شدم. باید زودتر این اتفاق می‌افتد. خیلی وقت بود نه من می‌توانستم به استقلال کمک کنم نه استقلال به من.

وی درباره افت و خیزش در استقلال تاکید کرد: اول کمی طول کشید تا در استقلال جا بیافتم ولی شرایط کم کم بهتر شد. سال گذشته درگیر مصدومیت شدم. برای استقلال، بازیکنان و مربیانش آرزوی موفقیت می‌کنم. هرچند بازیکنان حتی به من یک زنگ نزدند ولی برای همه آرزوی موفقیت می‌کنم.

هافبک سابق استقلال با بیان اینکه مقصد بعدی اش هنوز مشخص نیست، گفت: خدا را شکر پیشنهاد هست ولی دنبال جایی هستم که آرامش داشته باشم تا نیم فصل را راحت بازی کنم.