برنامه هفته هفتم لیگ برتر والیبال
برنامه هفته هفتم لیگ برتر والیبال

به گزارش ایسنا، هفته هفتم لیگ برتر والیبال مردان فردا (یکشنبه) با هفت دیدار در شهرهای گنبد، رامسر، تهران، گرگان، رفسنجان، مریوان و ارومیه پیگیری خواهد شد. در این  هفته تیم‌های شهرداری ورامین و پیکان تهران که به ترتیب پنجم و ششم جدول قرار دارند، به مصاف هم  می‌روند که پیکان در صورت  پیروزی می‌تواند به  جایگاه […]

به گزارش ایسنا، هفته هفتم لیگ برتر والیبال مردان فردا (یکشنبه) با هفت دیدار در شهرهای گنبد، رامسر، تهران، گرگان، رفسنجان، مریوان و ارومیه پیگیری خواهد شد.

در این  هفته تیم‌های شهرداری ورامین و پیکان تهران که به ترتیب پنجم و ششم جدول قرار دارند، به مصاف هم  می‌روند که پیکان در صورت  پیروزی می‌تواند به  جایگاه پنجم صعود کند.

در شهرآورد ارومیه هم تیم‌های شهرداری ارومیه (رتبه دوم جدول) و آذرباتری (رتبه چهاردهم جدول) برابر یکدیگر قرار می‌گیرند که به نظرنمی‌رسد شاگردان محمدرضا تندروان در شهرداری کار سختی مقابل حریف خود داشته باشند. 

سپاهان صدرنشین که تنها تیم  بدون شکست لیگ است هم مهمان راه‌یاب ملل مریوان است و می‌خواهد با پیروزی در هفته هفتم به روند شکست‌ناپذیری  خود ادامه دهد.  

 برنامه کامل هفته هفتم لیگ برتر والیبال مردان به شرح زیر است:

شهرداری گنبد _ فولاد سیرجان ایرانیان

گنبد، سالن المپیک، ساعت ۱۶

خضراله ترابی(ناظر فنی)، رضا خان‌محمدی(ناظر ویژه)، محسن ترابی(ناظر داوری)، مجتبی بیداریان (داور اول)، حامد آقابراری(داور دوم)

هورسان رامسر _ شهداب یزد

رامسر، سالن شهید صدر، ساعت ۱۶

یونس حسن‌زاده(ناظر فنی)، بهروز جعفری(ناظر داوری)، وحید پورکاشیان(داور اول)، محمد آقایی(داور دوم)

پیکان تهران _ شهرداری ورامین

تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۶

 ابراهیم محمدعشق‌دوست(ناظر فنی)،محمد شاهمیری(ناظر داوری)، مرتضی اکرمی(داور اول)، اصغر میرزایی(داور دوم)

پاس گرگان _ سایپا تهران

گرگان، سالن امام خمینی (ره)، ساعت ۱۶

مسعود یزدان‌پناه(ناظر فنی)، علیرضا قریب(داور اول)، حامد گرجی(داور دوم)

مس رفسنجان _ لبنیات هراز آمل

رفسنجان، سالن ۹ دی، ساعت ۱۶

خلیل یگانه‌مجد(ناظر فنی)، کیوان عابدزاده(داور اول)، بهزاد جهانگیری(داور دوم)

راه‌یاب ملل مریوان _ فولاد مبارکه سپاهان اصفهان

مریوان، سالن زاگرس، ساعت ۱۶

 مسعود قاری(ناظر فنی)، مهرداد شوشتری(داور اول)، علی‌اکبر پاکدلان(داور دوم)

آذرباتری ارومیه _ شهرداری ارومیه

ارومیه، سالن غدیر، ساعت ۱۶

محمدعلی امیدی(ناظر فنی)، علی‌اصغر حاجی‌کاظمی(ناظر داوری)، محمدرضا درفش‌کاویان(داور اول)، بهروز حیدری(داور دوم)

انتهای پیام 

منبع