برگزاری لیگ به رشد بازیکنان و تنیس استان‌ها کمک می‌کند
برگزاری لیگ به رشد بازیکنان و تنیس استان‌ها کمک می‌کند

ندا مومن زاده در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد: متاسفانه وقفه‌ای طولانی در برگزاری لیگ تنیس ایجاد شده بود که مجددا نخستین دوره لیگ تنیس را در دو بخش آقایان و بانوان آغاز کردیم، مسابقات آقایان برگزار شد و مسابقات بانوان نیز به میزبانی آکادمی تنیس مومن زاده اصفهان در چهار زمین آغاز و […]

ندا مومن زاده در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد: متاسفانه وقفه‌ای طولانی در برگزاری لیگ تنیس ایجاد شده بود که مجددا نخستین دوره لیگ تنیس را در دو بخش آقایان و بانوان آغاز کردیم، مسابقات آقایان برگزار شد و مسابقات بانوان نیز به میزبانی آکادمی تنیس مومن زاده اصفهان در چهار زمین آغاز و تا ۲۷ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این دوره ۲۵ تیم از سراسر کشور در مسابقات حضور دارند که پس از رقابت‌های دوره ای که انجام خواهد شد، هشت تیم برتر سال آینده در لیگ برتر تنیس بانوان حضور خواهند داشت و بقیه تیم ها بر حسب امتیاز کسب شده در دسته یک و دو قرار می گیرند.

 عضو کمیته باشگاه‌های تنیس کشور که میزبان این دوره از لیگ است، با اشاره به استقبال خوب اسپانسرها در این مسابقات گفت: خوشبختانه استقبال خوبی شده است که امیدواریم با تداوم حمایت اسپانسرها از تیم های بانوان شاهد موفقیت بیشتر بانوان باشیم،جایزه این دوره مسابقات برای تیم‌های برتر ۱۵۰ میلیون تومان خواهد بود که می تواند انگیزه‌ای برای حضور بیشتر تیم‌ها در مسابقات آتی شود.

وی اضافه کرد: بازیکنان ملی پوش و خوب کشور در تمامی تیم‌ها حضور دارند و همین مسئله موجب بالا رفتن و نزدیکی رقابت‌ها از یکسو و افزایش توان و تجربه بازیکنان و همچنین رشد و توسعه تنیس در استان‌ها شده است.

مومن زاده با اشاره به شرایط خوب آب و هوایی گفت: به دلیل بارندگی تاخیر یک روزه در شروع مسابقات داشتیم؛ اما پس از آن مسابقات از 18 آبان مسابقات آغاز شد و وضعیت آب و هوا نیز بسیار خوب است. 

انتهای پیام

منبع