بسحاق: از پولادگر به محاکم قضایی شکایت می‌کنم
بسحاق: از پولادگر به محاکم قضایی شکایت می‌کنم

علی محمد بسحاق در گفتگو با ایسنا، درباره حکم کمیته انضباطی فدراسیون تکواندو در محرومیت ۲ ساله و پرداخت ۱۰ میلیون تومان جریمه نقدی به دلیل مصاحبه های انتقادی از مسئولان فدراسیون تکواندو، اظهار کرد: من از تمامی حرف هایی که زدم دفاع می کنم و تک تک جملاتی که گفتم درست و از سر […]

علی محمد بسحاق در گفتگو با ایسنا، درباره حکم کمیته انضباطی فدراسیون تکواندو در محرومیت ۲ ساله و پرداخت ۱۰ میلیون تومان جریمه نقدی به دلیل مصاحبه های انتقادی از مسئولان فدراسیون تکواندو، اظهار کرد: من از تمامی حرف هایی که زدم دفاع می کنم و تک تک جملاتی که گفتم درست و از سر دلسوزی برای تکواندو بود.

مربی سابق تیم ملی تکواندو، افزود: کمیته انضباطی در مرحله اول من را برای حضور در جلسه دعوت کرد اما خودشان تاریخ آن را عقب انداختند. در مرحله دوم به دلیل اینکه در خوزستان حضور داشتم نتوانستم به جلسه بروم. مرحله سوم به فدراسیون رفتم و ۲ تا ۳ ساعت نیز در فدراسیون حضور داشتم اما کمیته انضباطی قبل از جلسه با من، جلسه دیگری داشتند که خیلی زمانبر شد و من بعد از ۲ تا ۳ ساعتی که در فدراسیون بودم، آنجا را ترک کردم. در مرحله چهارم نیز به دلیل مشغله کاری نتوانستم به جلسه کمیته انضباطی بروم و آن ها در غیاب من حکم به ۲ سال محرومیت و ۱۰ میلیون تومان جریمه نقدی دادند.

وی با ادعای اینکه حکم کمیته انضباطی فدراسیون تکواندو مغرضانه بوده است، خاطرنشان کرد: طبق آیین نامه کمیته انضباطی، برای اتهامی که علیه من مطرح بود می توانستند از یک ماه تا دو سال من را محروم کنند اما حداکثر آن را در نظر گرفتند و یا در بحث جریمه مالی طبق آیین نامه می توانستند از ۱۰۰ هزار تا ده میلیون تومان جریمه در نظر بگیرند که باز هم حداکثر جریمه را در نظر گرفتند که نشان از غرض ورزی در صدور این حکم دارد.

بسحاق ادامه داد: ۱۵ سال عضو و قهرمان تیم ملی بودم و ۱۰ سال نیز به عنوان مربی در تیم ملی خدمت کردم، ۲۰ سال هم مدرس فدراسیون تکواندو بودم و خیلی از مربیانی که می بینید شاگرد من بودند، حال با این همه خدمت به تکواندو، اگر انتقادی هم کردم آیا باید به این شکل با من رفتار کنند؟

مربی سابق تیم ملی با تاکید بر اینکه به این حکم اعتراض می کند و در جلسه کمیته انضباطی نیز حضور پیدا می کند، گفت: برای حرف هایم دفاعیه دارم و حتما به کمیته انضباطی می روم‌. من هیچ حرف غلطی نزدم و همه حرف هایم در مصاحبه ها درست بود اما مسئولان فدراسیون تکواندو پیش از من با خیلی از قهرمانان و مربیان تیم ملی این رفتارها را داشتند و سابقه دار هستند. هر کس از آن ها انتقاد کند، سرکوبش می کنند. قصد دارم در محاکم قضایی از رییس فدراسیون تکواندو شکایت کنم. در این ۱۰ سالی که مربی تیم ملی بودم خیلی اتفاقات را دیدم که می خواهم آن ها را در محاکم قضایی پیگیری کنم.

انتهای پیام

منبع