بیانیه سازمان بسیج ورزشکاران درباره حضور مهدوی‌کیا در یک بازی تشریفاتی
بیانیه سازمان بسیج ورزشکاران درباره حضور مهدوی‌کیا در یک بازی تشریفاتی

به گزارش ایسنا، مهدی مهدوی‌کیا، سرمربی تیم ملی فوتبالا مید ایران و ستاره سال‌های نه چندان دور تیم ملی با دعوت فیفا در یک بازی تشریفاتی در قطر شرکت کرد. در واکنش به این مساله، سازمان بسیج ورزشکاران در بیانیه‌ای اعلام کرد: «متاسفانه امروز خبری در رسانه‌های کشور منتشر شد که قلب تمام آزادگان جهان […]

به گزارش ایسنا، مهدی مهدوی‌کیا، سرمربی تیم ملی فوتبالا مید ایران و ستاره سال‌های نه چندان دور تیم ملی با دعوت فیفا در یک بازی تشریفاتی در قطر شرکت کرد. در واکنش به این مساله، سازمان بسیج ورزشکاران در بیانیه‌ای اعلام کرد:

«متاسفانه امروز خبری در رسانه‌های کشور منتشر شد که قلب تمام آزادگان جهان از جمله ملت غیور و شریف ایران را جریحه‌دار کرد. حضور یکی از فوتبالیست‌های سابق کشورمان که حالا عنوان حقوقی سرمربی تیم ملی امید را نیز یدک می‌کشد، در مسابقه‌ای که برای به رسمیت شناختن رژیم غاصب صهیونیستی توسط برخی کشورهای عربی صورت گرفته بود، اقدامی است که نمی‌توان و نباید به سادگی از کنار آن گذشت.

پوشیدن لباسی که پرچم منحوس رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی بر روی آن نقش بسته بود و حضور در تیمی که مربیگری آن را یک صهیونیست بر عهده داشت، سرمربی تیم ملی امید و مسئولان فدراسیون فوتبال را نزد مردم شهید پرور ایران، که برای حفظ ارزش‌های اسلامی و مبارزه با ظلم و جنایات این رژیم غاصب، خون جوانان خود را اهدا کرده‌اند، بی‌اعتبار کرد.

این فوتبالیست سابق کشورمان چندی پیش نیز عنوان کرده بود نباید به مردم مظلوم غزه و لبنان و سوریه کمک کرد که همان زمان نیز مورد اعتراض ملت شریف ایران قرار گرفت ولی گویا ایشان راه خود را از مردم آزادی‌خواه ایران اسلامی جدا کرده است.

همچنین در کمال تعجب مسئولان فدراسیون فوتبال بدون توجه به اتفاقی که چندی پیش افتاده بود، سرمربی تیم ملی امید را انتخاب کردند و حالا نیز باید پاسخگوی این اقدام شرم‌آور باشند چراکه با آگاهی قبلی از چنین تفکری، انتخاب خود را صورت داده بودند.

بد نیست این فوتبالیست سابق و مسئولان فدراسیون فوتبال سری به صفحات مجازی مردم عرب زبان بزنند و ببینند این اقدام شرم‌آور مورد چه اعتراض شدیدی از سوی آنان قرار گرفته است و این در حالی است که سرمربی تیم ملی الجزایر قهرمانی خود در جام عرب را به مردم مظلوم غزه اهدا کرد و همچنین تعدادی از ملی‌پوشان آنان در این مسابقه ننگین شرکت نکرده بودند.

سازمان بسیج ورزشکاران ضمن محکومیت این اقدام ننگین و شرم‌آور و برخورد جدی با خاطیان اعلام می‌کند هرگز اجازه نخواهد داد نقشه دشمنان ایران اسلامی به بار بنشیند و مردم ما تا ابد رژیم غاصب صهیونیستی را به رسمیت نمی‌شناسند و تا پای جان برای حفظ ارزش‌های اسلامی و ایرانی خواهند ایستاد.»

انتهای پیام

منبع