تمرین سنگین پرسپولیس در 2 بخش بدنسازی و تاکتیکی
تمرین سنگین پرسپولیس در 2 بخش بدنسازی و تاکتیکی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز (چهارشنبه) سرخپوشان از ساعت 11:30 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد. بازیکنان ابتدا حدود نیم ساعت در سالن بدنسازی زیر نظر مربی بدنساز تیم به کار با وزنه پرداختند. سپس وارد زمین چمن مجموعه شدند و بخش‌های مختلف تمرین امروز را […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز (چهارشنبه) سرخپوشان از ساعت 11:30 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.

بازیکنان ابتدا حدود نیم ساعت در سالن بدنسازی زیر نظر مربی بدنساز تیم به کار با وزنه پرداختند. سپس وارد زمین چمن مجموعه شدند و بخش‌های مختلف تمرین امروز را انجام دادند.

پاسکاری‌های کوتاه، تمرینات ترکیبی و استقامتی، دوهای سرعتی از میانه زمین تا پشت محوطه جریمه و شوتزنی به سمت دروازه در برنامه بود.

کارهای هوازی، بدنی، تکنیکی و تاکتیکی، دیگر بخش تمرین امروز بود و در نهایت فوتبال درون تیمی زیر نظر کادر فنی انجام شد.

تمرین سنگین چهارشنبه پرسپولیس حدود دو ساعت به طول انجامید و در پایان تمرین، بازیکنان با انجام حرکات کششی و نرمشی، بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

امید عالیشاه و سیامک نعمتی همچنان زیر نظر کادر پزشکی برنامه‌های اختصاصی خود را انجام دادند و سایر بازیکنان نیز در سلامت کامل در اختیار کادر فنی بودند.

ملی‌پوشان به همراه کریم باقری و مهرداد خانبان نیز در اردوی تیم ملی حضور دارند و از غایبان تمرین سرخپوشان بودند.

انتهای پیام/

منبع