تمهید جدید شبکه ورزش برای اعلام نتایج مسابقات ورزشی
تمهید جدید شبکه ورزش برای اعلام نتایج مسابقات ورزشی

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه ورزش، در جهت تقویت رویکرد خبری و اطلاع‌رسانی در حوزه ورزش و در جریان قرار گرفتن مخاطبان از آخرین رویدادها و نتایج مسابقات ورزشی، قاب‌های خبری ـ تصویری در بخشی از گرافیک شبکه ورزش طراحی شده است که هر ۳۰ دقیقه یک‌بار به نمایش درمی‌آید. محتوای […]

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه ورزش، در جهت تقویت رویکرد خبری و اطلاع‌رسانی در حوزه ورزش و در جریان قرار گرفتن مخاطبان از آخرین رویدادها و نتایج مسابقات ورزشی، قاب‌های خبری ـ تصویری در بخشی از گرافیک شبکه ورزش طراحی شده است که هر ۳۰ دقیقه یک‌بار به نمایش درمی‌آید.

محتوای این قالب‌ اطلاع‌رسانی را برنامه مسابقات، آخرین اخبار و نتایج مهم ورزش ایران و جهان را تشکیل می‌دهد.

از محتوای قاب‌های اطلاع‌رسانی شبکه ورزش، می‌توان به کشتی قهرمانی جهان، لیگ برتر فوتسال، لیگ برتر بسکتبال، لیگ برتر والیبال، لیگ برتر فوتبال، رقابت‌های مقدماتی جام  جهانی، آخرین عملکرد لژیونرهای فوتبال، مسابقات فرمول یک، موتوجی‌پی، بسکتبال NBA، لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا و ۵ لیگ معتبر اروپایی اشاره کرد.  

این قاب‌های اطلاع‌رسانی در طول شبانه روز، هر ۳۰ دقیقه یک بار و در بسته‌های ۳ دقیقه‌ای همراه با زیرنویس آخرین اخبار ورزشی، از شبکه ورزش سیما پخش می‌شود.

انتهای پیام

منبع