جانشین مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در باشگاه اوکراینی مشخص شد
جانشین مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در باشگاه اوکراینی مشخص شد

به گزارش خبرنگار مهر، با نزدیک شدن به نقل و انتقالات زمستانی، گمانه زنی‌ها از وضعیت اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی که به صورت قرضی در تیم زوریا لوهانسک اوکراین بازی می‌کند، افزایش یافته است. باشگاه زوریا لوهانسک از باشگاه فنرباغچه که صیادمنش تحت قرارداد با آنها است درخواست کرده بود که با ادامه کار این […]

به گزارش خبرنگار مهر، با نزدیک شدن به نقل و انتقالات زمستانی، گمانه زنی‌ها از وضعیت اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی که به صورت قرضی در تیم زوریا لوهانسک اوکراین بازی می‌کند، افزایش یافته است.

باشگاه زوریا لوهانسک از باشگاه فنرباغچه که صیادمنش تحت قرارداد با آنها است درخواست کرده بود که با ادامه کار این مهاجم ایرانی تا پایان فصل در زوریا موافقت کند.

رسانه‌های ترکیه در روزهای گذشته خبر دادند پاسخ فنرباغچه به پیشنهاد زوریا منفی بوده است و از سوی دیگر تیم اوکراینی هم توان مالی برای خرید دائمی صیادمنش به مبلغ ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو را ندارد.

بنابراین باشگاه زوریا به دنبال جذب مهاجم جدید است تا جای خالی صیادمنش را در نقل و انتقالات زمستانی و یا برای فصل آینده پر کند.

سایت sportal آذربایجان خبر داد زوریا سراغ «رستم احمدزاده» مهاجم تیم ملی آذربایجان رفته است؛ بازیکنی که در حال حاضر در تیم مینای اوکراین بازی می‌کند.

این سایت نوشت: «زوریا می‌خواهد رستم را به جای اللهیار صیادمنش که به صورت قرضی از فنرباغچه بازی می‌کند، جذب کند.»

به گزارش خبرنگار مهر، اللهیار صیادمنش که از سال ۲۰۲۰ به صورت قرض در زوریا بازی می‌کند، در حال حاضر در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به سر می‌برد.

منبع