جعفری: بازیکن پیکان با زرنگی پنالتی گرفت/ کار کردن با تارتار راحت است
جعفری: بازیکن پیکان با زرنگی پنالتی گرفت/ کار کردن با تارتار راحت است

سجاد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست تیمش برابر پیکان اظهار داشت: بازی سختی بود و متأسفانه بارش باران باعث شد تا کیفیت زمین چمن خراب شود. شرایط مسابقه طوری بود که هر دو تیم موقعیت‌های زیادی نداشتند و ما در نهایت روی یک ضربه پنالتی بازی را واگذار کردیم که […]

سجاد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست تیمش برابر پیکان اظهار داشت: بازی سختی بود و متأسفانه بارش باران باعث شد تا کیفیت زمین چمن خراب شود. شرایط مسابقه طوری بود که هر دو تیم موقعیت‌های زیادی نداشتند و ما در نهایت روی یک ضربه پنالتی بازی را واگذار کردیم که البته فکر می‌کنم بازیکن تیم حریف با زرنگی پنالتی گرفت.

وی درباره صحنه‌ای که داور از گرفتن پنالتی برای ذوب‌آهن صرفنظر کرد، گفت: من که نزدیک صحنه نبودم، ولی بازیکن تیم ما اعتقاد داشت که روی او خطا شده است. وقتی در ایران VAR وجود ندارد دیگر نباید داور تصمیمش را عوض کند، ولی متأسفانه این اتفاق رخ داد و ما بازی را واگذار کردیم.

 

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن در ادامه خاطر نشان کرد: فوتبال همین است و برد و باخت برای همه تیم‌ها وجود دارد. ما در بازی قبلی تیم باکیفیت سپاهان را شکست دادیم، ولی متأسفانه در بازی دیروز باختیم که البته این شکست را قطعاً در بازی‌های آینده جبران خواهیم کرد. ما تیم باکیفیتی داریم و ذوب‌آهن حرف‌های زیادی را برای گفتن خواهد داشت.

جعفری در پاسخ به این پرسش که آیا از انتخاب ذوب‌آهن راضی است، تصریح کرد: بله، من از این انتخاب راضی هستم و یکی از دلایل مهمی که ذوب‌آهن را انتخاب کردم شناختی بود که از آقای تارتار داشتم. کار کردن با این مربی برای من راحت است و امیدوارم فصل خوبی را در ذوب‌آهن پشت سر بگذارم.

انتهای پیام/

منبع