حاشیه‌های انتخابات کمیسیون ورزشکاران/ انصراف داودی و مقاومت شهربانو منصوریان برای ماسک زدن
حاشیه‌های انتخابات کمیسیون ورزشکاران/ انصراف داودی و مقاومت شهربانو منصوریان برای ماسک زدن

به گزارش ایسنا، دومین دوره انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک در آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است که علی داودی نایب قهرمان المپیک توکیو از کاندیداتوری انصراف داد  و فقط رای داد. مصطفی حسین خانی کشتی گیر ایران به عنوان اولین ورزشکار رای خود را در صندوق انداخت و نکته جالب این است […]

به گزارش ایسنا، دومین دوره انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک در آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است که علی داودی نایب قهرمان المپیک توکیو از کاندیداتوری انصراف داد  و فقط رای داد.

مصطفی حسین خانی کشتی گیر ایران به عنوان اولین ورزشکار رای خود را در صندوق انداخت و نکته جالب این است حسین خانی پس از رای دهی در راهروی آکادمی ملی المپیک سجاد گنج زاده را دید  و رای خود را به او نشان داد.

خواهران منصوریان نیز که جزو اولین نفرات حاضر در محل انتخابات بودند،  پس را رای دادن در راهروی آکادمی ملی المپیک دائم در حال رفت و آمد بودند که به بیرون از محل رای دهی راهنمایی شدند. شهربانو منصوریان بدون استفاده از ماسک در آکادمی ملی المپیک قدم می زد و در محوطه آکادمی ملی المپیک به او تذکر داده شد که از ماسک استفاده کند و پس از تذکر  فراوان از ماسک استفاده کرد.

62085805 - حاشیه‌های انتخابات کمیسیون ورزشکاران/ انصراف داودی و مقاومت شهربانو منصوریان برای ماسک زدن

ورزشکاران نیز پس از رای دهی مقابل در ورودی آکادمی ملی المپیک با یکدیگر صحبت کردند.

حسن یزدانی تنها ورزشکاری بود که بلافاصله پس از رای دهی محل آکادمی ملی المپیک را ترک کرد.

سونیا گماری ملی پوش سابق قایقرانی این اعتراض را داشت که اجازه آوردن فرزندش را ندادند در حالی که مهدی زاده و یوسف کرمی با فرزندان خود به انتخابات آمدند.

انتهای پیام

منبع