حاشیه بازی پیکان- ذوب‌آهن| از درگیری نیمکت‌نشینان 2 تیم تا رونمایی از صندلی مخصوص تارتار+ عکس
حاشیه بازی پیکان- ذوب‌آهن| از درگیری نیمکت‌نشینان 2 تیم تا رونمایی از صندلی مخصوص تارتار+ عکس

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال پیکان تهران و ذوب‌آهن اصفهان در دیدار معوقه از هفته سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16 امروز (جمعه)  در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف یکدیگر رفتند. * با توجه به بارش باران و سرمای هوا در کرج بازیکنان ذخیره دو تیم روی نیمکت خود را پتوپیچ […]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال پیکان تهران و ذوب‌آهن اصفهان در دیدار معوقه از هفته سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16 امروز (جمعه)  در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف یکدیگر رفتند.

* با توجه به بارش باران و سرمای هوا در کرج بازیکنان ذخیره دو تیم روی نیمکت خود را پتوپیچ کردند.

* مهدی تارتار و مجتبی حسینی سرمربیان دو تیم ذوب آهن و پیکان قبل از شروع مسابقه خوش و بش گرمی باهم داشتند.

* مدیران عامل دو باشگاه پیکان و ذوب‌آهن از جایگاه ویژه تماشاگر این بازی هستند.

* مهدی تارتار سرمربی تیم ذوب آهن که هفته گذشته به دلیل عمل جراحی کمر خود، با نشستن روی صندلی مخصوص کار هدایت و شاگردانش بر عهده گرفت.

* در دقیقه 32 بازی پیکانی‌ها اعتقاد به  خطای هند مدافع ذوب‌آهن و اعلام ضربه پنالتی از سوی داور را داشتند، که این موضوع با واکنش نیمکت ذوب‌آهن همراه شد و دقایقی اعضای نیمکت‌ دو تیم باهم درگیری لفظی پیدا کردند.

*در حالی که با اعلام قبلی قرار بود این مسابقه از طریق شبکه ورزش به صورت مستقیم پخش شود، به دلیل مشکلات فنی در استان البرز پخش تلویزیونی این بازی با مشکل مواجه شد.

140008211656547824038824 - حاشیه بازی پیکان- ذوب‌آهن| از درگیری نیمکت‌نشینان 2 تیم تا رونمایی از صندلی مخصوص تارتار+ عکس

 

انتهای پیام/

منبع