حسن یزدانی برای دیدار با آمریکا استارت زد
حسن یزدانی برای دیدار با آمریکا استارت زد

به گزارش ایسنا، حسن یزدانی دارنده مدال های طلای جهان و المپیک از روز گذشته (چهارشنبه) تمرینات خود را با سرمربی تیم ملی کشتی آزاد از سر گرفت. قرار است یزدانی به همراه دیگر اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت های جهانی نروژ، بهمن ماه در تگزاس به مصاف تیم آمریکا بروند. یزدانی […]

به گزارش ایسنا، حسن یزدانی دارنده مدال های طلای جهان و المپیک از روز گذشته (چهارشنبه) تمرینات خود را با سرمربی تیم ملی کشتی آزاد از سر گرفت. قرار است یزدانی به همراه دیگر اعضای تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت های جهانی نروژ، بهمن ماه در تگزاس به مصاف تیم آمریکا بروند.

یزدانی گفت: از روز گذشته تمریناتم را شروع کردم. آسیب دیدگی کوچکی دارم و در حال فیزیوتراپی هستم، امیدوارم تا زمان شروع اردوها این آسیب دیدگی برطرف شود تا بدون مشکل تمریناتم را به صورت جدی و پرقدرت دنبال کنم.

وی افزود: این آسیب دیدگی در مسابقات جهانی نروژ به وجود آمد و از ناحیه همسترینگ پایم دچار کشیدگی شده است. باید مدتی بگذرد تا به آمادگی لازم برسم.

یزدانی درباره حضور در دبدار میان ایران و آمریکا گفت: باید ببینیم مربیان چه تصمیمی می گیرند. من هم در خدمت تیم ملی هستم و از تصمیم مربیان اطاعت می‌کنم.

انتهای پیام

منبع