درخواست ملی‌پوش والیبال ایران از سرمربی تیمش/ صالحی: فرصت بیش‌تری به من بدهید
درخواست ملی‌پوش والیبال ایران از سرمربی تیمش/ صالحی: فرصت بیش‌تری به من بدهید

به گزاش ایسنا، میثم صالحی، ملی‌پوش والیبال ایران که در لیگ والیبال لهستان مرسوم به پلاس لیگا بازی می‌کند در سال جاری برای تیم والیبال اولیشتن به میدان می‌رود. از زمان حضور ملی‌پوش والیبال ایران در این تیم سرمربی اولیشتن تصمیم گرفته که به ملی پوش والیبال ایران به صورت کامل بازی ندهد و این بازیکن را به صورت یار […]

به گزاش ایسنا، میثم صالحی، ملی‌پوش والیبال ایران که در لیگ والیبال لهستان مرسوم به پلاس لیگا بازی می‌کند در سال جاری برای تیم والیبال اولیشتن به میدان می‌رود. از زمان حضور ملی‌پوش والیبال ایران در این تیم سرمربی اولیشتن تصمیم گرفته که به ملی پوش والیبال ایران به صورت کامل بازی ندهد و این بازیکن را به صورت یار جانشین وارد میدان کند. 

صالحی در مصاحبه‌ای با مجری باشگاه اولیشتن درباره شرایطش گفت: من به یک لحظه نیاز دارم تا مهارت‌هایم را قدم به قدم ارتقا دهم. امیدوارم مربی در بازی بعدی فرصت‌های بیش‌تری به من بدهد. من دوست دارم بیش‌تر بازی کنم تا توانایی‌های خود را نشان دهم.

سایت‌های ورزشی لهستان معتقد هستند که  صالحی در تیم ملی والیبال ایران به عنوان یک جوان به یکی از ارکان تیم ایران در لیگ ملت‌ها و بازی‌های المپیک تبدیل شده بود. او  بلافاصله قبل از شروع پلاس لیگا به اولیشتن آمد و بنابراین او تمرین زیادی با تیم نداشت. 

در آخرین بازی اولیشتن میثم صالحی در زمین حاضر شد و  ۵ امتیاز کسب کرد. 

انتهای پیام

منبع