رجبی: کمیسیون باید صدای ورزشکاران باشد/ هندبال کار سختی در قهرمانی آسیا دارد
رجبی: کمیسیون باید صدای ورزشکاران باشد/ هندبال کار سختی در قهرمانی آسیا دارد

به گزارش ایسنا، محمدرضا رجبی در حاشیه انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک گفت: دغدغه ورزشکاران در طی زمان تغییر می‌کند و باید نگاه ما به روز باشد و قدم‌های خوبی برداریم. همه کاندیداها از ورزشکاران به نام هستند و خاک ورزش را خورده‌اند و مشکلات را می‌دانند. سرمربی تیم هندبال شهید شاملی کازرون در […]

به گزارش ایسنا، محمدرضا رجبی در حاشیه انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک گفت: دغدغه ورزشکاران در طی زمان تغییر می‌کند و باید نگاه ما به روز باشد و قدم‌های خوبی برداریم. همه کاندیداها از ورزشکاران به نام هستند و خاک ورزش را خورده‌اند و مشکلات را می‌دانند.

سرمربی تیم هندبال شهید شاملی کازرون در خصوص شرایط و سطح لیگ برتر گفت: تیم ما تا اینجا نتیجه خوبی گرفت و در صدر جدول هستیم. در این دوره بازیکنان در تیم‌ها پخش شدند و این امر کمک می‌کند تا بازی‌ها نزدیک باشد. حتی برخی بازی‌ها بسیار حساس بود و هندبال زیبایی را شاهد بودیم. هدف ما این بود که تماشاگران لذت ببرند و از نظر فنی نیز به تیم ملی کمک کنیم.

کاپیتان سابق تیم ملی هندبال ایران در خصوص حضور فرناندز در تیم ملی هندبال ایران گفت: او از مربیان خوب و با تجربه دنیا است و به پیشرفت هندبال ما کمک می‌کند. در کنار وی، تیم‌های باشگاهی هم تلاش می‌کنند تا در کنار تیم ملی باشند.

رجبی در خصوص شرایط ایران در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا گفت: کار ما در این مسابقات سخت است تیم‌های دیگر و رقبای ما خوب سرمایه‌گذاری کردند و باید بدانیم که نیاز به برنامه داریم تا رقبا را شکست دهیم و جهانی شویم.

انتهای پیام

منبع