رسانه لبنانی: شکست برابر ایران دردناک بود اما این پایان راه نیست
رسانه لبنانی: شکست برابر ایران دردناک بود اما این پایان راه نیست

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری اللواء لبنان با تمجید از عملکرد بازیکنان تیم ملی این کشور برابر ایران نوشت: حقیقت این است که ما مقابل ایران شکست خوردیم و این نتیجه دردناکی بود اما قطعا پایان راه نیست و رویای صعود به جام جهانی هنوز بر باد نرفته است. در این گزارش آمده است: شکست […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری اللواء لبنان با تمجید از عملکرد بازیکنان تیم ملی این کشور برابر ایران نوشت: حقیقت این است که ما مقابل ایران شکست خوردیم و این نتیجه دردناکی بود اما قطعا پایان راه نیست و رویای صعود به جام جهانی هنوز بر باد نرفته است.

در این گزارش آمده است: شکست برابر ایران بسیار دردناک بود خصوصا در شرایطی که تیم ملی لبنان نتیجه را در اختیار داشت و تا دقایق پایانی تیم پیروز میدان بود اما در آن چند دقیقه پایانی همه چیز تغییر کرد و میهمان در وقت‌های اضافه توانست به گل برتری برسد. 

لبنان در این بازی شکست خورد و این حقیقت است اما باید بدانیم که این نتیجه پایان دنیا نیست. مردان ما هنوز در مسابقات حضور دارند و می‌توانند برای رسیدن به یکی از سهمیه‌های صعود تلاش کنند. کادرفنی باید این مسئله را به بازیکنان منتقل کند که ما یک هفته را از دست دادیم و در یک بازی شکست خوردیم اما پنج مسابقه دیگر در پیش است که می‌توانیم جبران کنیم و کتاب رویاهای‌مان را بنویسیم. باید امید به صعود را زنده نگاه داریم و از این بازی عبور کنیم. ما هنوز به این تیم ایمان داریم.

 

انتهای پیام/ 

منبع