رضا زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی شد
رضا زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی شد

به گزارش ایسنا، مجمع انتخاباتی فدراسیون کوهنوردی یکشنبه، ۱۱ دی به ریاست بنیامین شکوه‌فر معاون امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک در مجمع حضور داشت. علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت وزارت ورزش و […]

به گزارش ایسنا، مجمع انتخاباتی فدراسیون کوهنوردی یکشنبه، ۱۱ دی به ریاست بنیامین شکوه‌فر معاون امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک در مجمع حضور داشت. علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان هم در این مجمع حضور داشت. 

 در این مجمع رضا زارعی رئیس فدراسیون در چهار سال گذشته، با کسب ‌۳۸ رای از مجموع ۵۶ رای مجمع به مدت چهار سال دیگر به عنوان رئیس فدراسیون کوهنوردی انتخاب شد.

کاوه کاشفی هم ۱۸ رای کسب کرد. 

سعید حاجی بگلو، رضا زارعی تودشکی و کاوه کاشفی سه نامزد واجد شرایط ریاست فدراسیون کوهنوردی بودند که حاجی‌بیگلو پس از تشکر از اعضای مجمع از حضور در انتخابات انصراف داد. 

شکوه‌فر در ابتدای مجمع و پس از آنکه ناظران رای‌گیری انتخاب شدند از خبرنگاران خواست تا جلسه را ترک کنند. پس از خروج خبرنگاران کاندیداها سخنرانی کردند.

انتهای پیام 

منبع