روایت جدید از دلیل باخت لبنان به ایران/«هاشک» به نصیحتها گوش نکرد
روایت جدید از دلیل باخت لبنان به ایران/«هاشک» به نصیحتها گوش نکرد

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه گذشته در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در کشور لبنان به مصاف تیم ملی این کشور رفت و در حالی که تا دقیقه ۹۱ از حریفش با یک گل عقب بود، در نهایت توانست با نتیجه ۲ بر ۱ برنده از زمین خارج شود. […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه گذشته در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در کشور لبنان به مصاف تیم ملی این کشور رفت و در حالی که تا دقیقه ۹۱ از حریفش با یک گل عقب بود، در نهایت توانست با نتیجه ۲ بر ۱ برنده از زمین خارج شود.

باخت دقایق پایانی لبنان باعث شده است تا رسانه‌های این کشور حتی باوجود گذشت چند روز، از ایوان هاشک سرمربی تیم ملی این کشور انتقاد کنند.

سایت elmaestrosport البته روایت جدیدی هم از دلیل این باخت لبنان دارد و می‌گوید اگر هاشک به نصیحت و توصیه دستیارانش گوش می‌کرد، شاید این باخت رقم نمی‌خورد.

این رسانه لبنانی می‌گوید دستیاران هاشک در اواسط نیمه دوم به این مربی توصیه می‌کنند «ربیع عطایا» را برای کاهش فشار از روی خط دفاعی لبنان وارد زمین کند و همچنین «ولید شور» برای تزریق نشاط و انرژی به خط میانی اضافه شود.

هاشک اما ترجیح داده به آنچه که در فکر خودش است اعتماد کند که در نهایت مسئولیت این شکست دراماتیک بر دوش او افتاد.

منبع