سرمربی شهرداری ارومیه: مستحق شکست بودیم  
سرمربی شهرداری ارومیه: مستحق شکست بودیم  

محمدرضا تندروان عصر امروز(چهارشنبه -۱۹ آبان ماه) پس از باخت ۳ برصفر تیمش در مقابل فولادمبارکه سپاهان از هفته ششم لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی بسیار بدی انجام دادیم و فکر نمی کردم هرگز با چنین کیفیتی والیبال بازی کنیم. شرایطی در بازی حکمفرما شدکه نتواتستیم بازی خود را […]

محمدرضا تندروان عصر امروز(چهارشنبه -۱۹ آبان ماه) پس از باخت ۳ برصفر تیمش در مقابل فولادمبارکه سپاهان از هفته ششم لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی بسیار بدی انجام دادیم و فکر نمی کردم هرگز با چنین کیفیتی والیبال بازی کنیم. شرایطی در بازی حکمفرما شدکه نتواتستیم بازی خود را نجام دهیم.

وی افزود: زمانی که در امتیازات اول آنالیز حریف را انجام دادیم موفق به امتیاز گیری نشدیم، شرایط در بازی به نحوی شد که بازیکنان باتجربه تیم حریف توانستند از این موقعیتها استفاده کنند.

سر مربی تیم والیبال شهرداری ارومیه اضافه کرد: هر کاری که می بایستی انجام دهیم از نظر تعویض، گرفتن وقت استراحت و یادآوری نکات فنی که لازم بود انجام دادیم، اما نشد. باید ببینیم چه اتفاقی رخ داده و برای آینده برنامه ریزی کنیم.

تندروان گفت: تمام تمرکز ما برای پیروزی در این بازی بود و بازی به بازی فکر می کنیم؛ امروز مقابل سپاهان بد بازی کردیم و مستحق شکست نیز بودیم.

انتهای پیام

خبرنگار، الهه مولی دوست

منبع