سقوط یک پله‌ای شطرنج ایران در رده‌بندی فدراسیون جهانی
سقوط یک پله‌ای شطرنج ایران در رده‌بندی فدراسیون جهانی

به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی شطرنج جدیدترین رده‌بندی خود(رنکینگ ماه دسامبر) را اعلام کرد که در آن شطرنج ایران با یک پله سقوط نسبت به ماه گذشته در رده بیست و ششم جهان قرار گرفت. فدراسیون شطرنج ایتالیا موفق شد در این ماه جای ایران را بگیرد. پرهام مقصودلو، مرد شماره یک شطرنج ایران با ریتینگ ۲۷۰۱ در […]

به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی شطرنج جدیدترین رده‌بندی خود(رنکینگ ماه دسامبر) را اعلام کرد که در آن شطرنج ایران با یک پله سقوط نسبت به ماه گذشته در رده بیست و ششم جهان قرار گرفت. فدراسیون شطرنج ایتالیا موفق شد در این ماه جای ایران را بگیرد.

پرهام مقصودلو، مرد شماره یک شطرنج ایران با ریتینگ ۲۷۰۱ در رده ۳۶ جهان قرار دارد. محمد امین طباطبایی مرد شماره دو شطرنج ایران با ریتینگ ۲۶۴۳ در رده ۱۰۸ جهان ایستاده است. پویا ایدنی دیگر شطرنج باز ایران که در رده سوم ایران ایستاده است با ریتینگ ۲۶۲۱ در رده ۱۷۰ قرار گرفته است.

سارا خادم الشریعه بانوی یک شطرنج ایران با ریتینگ ۲۴۸۸ با یک پله نزول نسبت به ماه گذشته در رده ۱۸ بهترین شطرنج بازان زن جهان قرار گرفته است.

مگنوس کارلسن هم‌چنان با ریتینگ ۲۸۵۶ مرد شماره یک شطرنج جهان شناخته می شود.علیرضا فیروزجا با ریتینگ ۲۸۰۴ در رده دوم ایستاده است و تعقیب کننده جدی کارلسن به حساب می‌آید.

هو یفان شطرنج باز چینی با ریتینگ ۲۶۵۸ در رده اول بهترین شطرنج بازان زن جهان قرار دارد.

انتهای پیام

منبع