سلامت بازیکن کامرونی مدنظر تراکتور تأیید نشد!
سلامت بازیکن کامرونی مدنظر تراکتور تأیید نشد!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، «سرج لوکو» بازیکن اهل کامرون که از ابتدای هفته جاری برای شرکت در تست‌های پزشکی و مذاکره با باشگاه تراکتور به ایران سفر کرده بود، طی روزهای گذشته تست‌های اولیه را پشت سر گذاشت که در آزمایشات اولیه سلامت جسمانی این بازیکن تأیید نشد. پس از این اتفاق قرار […]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، «سرج لوکو» بازیکن اهل کامرون که از ابتدای هفته جاری برای شرکت در تست‌های پزشکی و مذاکره با باشگاه تراکتور به ایران سفر کرده بود، طی روزهای گذشته تست‌های اولیه را پشت سر گذاشت که در آزمایشات اولیه سلامت جسمانی این بازیکن تأیید نشد.

پس از این اتفاق قرار بود لوکو تست‌های نهایی را در شهر تبریز پشت سر بگذارد و پس از مشخص شدن جواب آزمایشات، تصمیم نهایی درباره این بازیکن اتخاذ شود. از همین رو شنیده می‌شود پس از انجام تست‌های تخصصی نزد متخصص قلب، مشخص شده است حضور این بازیکن در زمین مسابقه به دلیل مشکلات قلبی با ریسک همراه است.

بر همین اساس نیز نامه‌ای به باشگاه تراکتور رسیده و سلامت این بازیکن برای حضور در جمع سرخپوشان تبریز تأیید نشده است، اما مسئولان باشگاه تراکتور پیگیر وضعیت این بازیکن هستند تا شاید بتوانند مجوز حضور او در زمین را کسب کنند.

انتهای پیام/

منبع