سلیمان‌زاده: قرار نیست آلومینیوم در همه بازی‌ها برنده شود/ می‌توانیم کارهای بزرگی در این فصل انجام دهیم
سلیمان‌زاده: قرار نیست آلومینیوم در همه بازی‌ها برنده شود/ می‌توانیم کارهای بزرگی در این فصل انجام دهیم

رامتین سلیمان‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت آلومینیوم اراک و نتایج این تیم در چهار هفته ابتدایی گفت: خوشبختانه شرایط تیم ما خوب است و تا الان هشت امتیاز گرفته‌ایم. نکته مثبت این است که در این بازی‌ها هنوز گلی دریافت نکرده‌ایم و این موضوع می‌تواند از لحاظ روحی و […]

رامتین سلیمان‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت آلومینیوم اراک و نتایج این تیم در چهار هفته ابتدایی گفت: خوشبختانه شرایط تیم ما خوب است و تا الان هشت امتیاز گرفته‌ایم. نکته مثبت این است که در این بازی‌ها هنوز گلی دریافت نکرده‌ایم و این موضوع می‌تواند از لحاظ روحی و انگیزشی برای تیم ما یک فاکتور مثبت به حساب بیاید.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا آلومینیوم می‌تواند مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا باشد تصریح کرد: از حالا سخت است که بخواهیم در این مورد صحبت کنیم، چرا که همه تیم‌ها در لیگ برتر بالا و پایین دارند. قرار نیست آلومینیوم همه بازی‌ها را ببرد و فکر می‌کنم توقعات از تیم ما بالاتر رفته و این موضوع وظیفه بازیکنان را سنگین‌تر می‌کند. تمام هدف ما این است که رتبه‌ای بهتر از سال گذشته به دست بیاوریم و فکر می‌کنیم می‌توانیم کارهای بزرگی در این فصل انجام دهیم.

مدافع تیم فوتبال آلومینیوم درباره شرایط خودش در این تیم و اینکه چهارمین فصل حضورش در آلومینیوم را می‌گذراند، تصریح کرد: من دو سال همراه این تیم در لیگ  دسته اول بازی کردم و این برای دومین فصل است که در لیگ برتر بازی می‌کنم. امیدوارم بتوانم در این فصل بهترین عملکرد ممکن را داشته باشم.

سلیمان‌زاده که در اکثر بازی‌های این فصل بازوبند کاپیتانی آلومینیوم را بر بازو بسته است در این خصوص گفت: کاپیتان‌های تیم ما مجیدی و‌ آقایی هستند و من هم بعد از آنها این افتخار را دارم که بازوبند کاپیتانی را در اختیار بگیرم و قطعاً این یک افتخار بزرگ برای من است.

وی در پایان یادآور شد: امیدوارم هر چه زودتر شرایط حضور هواداران در ورزشگاه‌ها فراهم شود. در اکثر کشورهای دنیا ورزشگاه‌ها به روی هواداران فوتبال باز شده است و نمی‌دانم چرا در ایران چنین اتفاقی رخ نداده است. ما تیمی هستیم که قطعاً روی حمایت هواداران‌مان حساب باز می‌کنیم و امیدوارم هر چه زودتر آنها را در ورزشگاه‌ها ببینیم.

انتهای پیام/

منبع