سلیمی: خروجی کمیسیون ورزشکاران صفر بود/ علی مرادی اگر ادعای پدری دارد منشش را تغییر دهد
سلیمی: خروجی کمیسیون ورزشکاران صفر بود/ علی مرادی اگر ادعای پدری دارد منشش را تغییر دهد

به گزارش ایسنا، بهداد سلیمی در حاشیه انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک  گفت: ان‌شاءالله که هر نتیجه‌ای به دست می‌آید ختم به خیر شود. دوره گذشته کمکی به ورزشکاران نشد و کمیسیون حواشی زیادی داشت و خروجی آن صفر بود. من در یک سال آخر با حکم آقای صالحی امیری به کمیسیون ورزشکاران ورود […]

به گزارش ایسنا، بهداد سلیمی در حاشیه انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک  گفت: ان‌شاءالله که هر نتیجه‌ای به دست می‌آید ختم به خیر شود. دوره گذشته کمکی به ورزشکاران نشد و کمیسیون حواشی زیادی داشت و خروجی آن صفر بود. من در یک سال آخر با حکم آقای صالحی امیری به کمیسیون ورزشکاران ورود پیدا کردم اما یک نفر نمی تواند به تنهایی کاری انجام دهد. برای این دوره،  جمعی از ورزشکاران تصمیم گرفتیم بیاییم و تحولاتی ایجاد کنیم و از توانایی کمیسیون به نفع  همه ورزشکاران استفاده کنیم. امیدوارم کمیسیون جدید یک دست و همراه با آرامش باشد.

سلیمی در مورد توانایی کمیسیون ورزشکاران گفت: سه سال که در کمیته ملی المپیک هستم در مورد کمیسیون تحقیق کردم و تنها کمیسیونی است که رییس آن می تواند با توماس باخ نامه نگاری کند و بودجه بگیرد اما اتفاقی نیفتاد و حیف است این فرصت ها از دست برود. ظرفیت های دیگری هم کمیسیون برای گرفتن بودجه جهت کمک به ورزشکاران و پیشکسوتان دارد و امیدوارم ورزشکاران هوشمندانه رای دهند.

سلیمی در مورد وضعیت حال حاضر وزنه برداری ایران و اینکه ایران دوباره می تواند طلای المپیک بگیرد یا خیر، تصریح کرد: با این روند در پیش گرفته شده خیلی خوش بین نیستم. اگر آقای مرادی و دوستان به فکر وزنه برداری هستند، دلشان برای وزنه برداری  می‌سوزد و  آقای مرادی ادعا می‌کند ‌پدر خانواده است باید منش و راهش را تغییر دهد.

او ادامه داد: این نگرانی قبلاً در مورد کشتی بود که با حضور علیرضا دبیر و حمید سوریان برطرف شد و اکنون هم این نگرانی در مورد وزنه‌برداری هم وجود دارد. در کوچه و خیابان می‌بینم مردم نگران هستند. ما در المپیک توکیو با حداقل نفرات رفتیم و حداقل نتیجه را هم گرفتیم اما توقع مردم بیشتر است.

انتهای پیام

منبع