صعود عراق و سوریه به جام جهانی یعنی فاجعه!
صعود عراق و سوریه به جام جهانی یعنی فاجعه!

به گزارش خبرنگار هر، «مصطفی الآغلا» مجری و خبرنگار سوری الاصل که در رسانه‌های مختلف عربی فعالیت می‌کند، در یک گفتگوی تلویزیونی از شرایطی که دو تیم ملی فوتبال سوریه و عراق با آن درگیر هستند، انتقاد کرد. مصطفی با اشاره به عملکرد این دو تیم در رقابت‌های انتخابی جام جهانی گفت: اگر عراق یا […]

به گزارش خبرنگار هر، «مصطفی الآغلا» مجری و خبرنگار سوری الاصل که در رسانه‌های مختلف عربی فعالیت می‌کند، در یک گفتگوی تلویزیونی از شرایطی که دو تیم ملی فوتبال سوریه و عراق با آن درگیر هستند، انتقاد کرد.

مصطفی با اشاره به عملکرد این دو تیم در رقابت‌های انتخابی جام جهانی گفت: اگر عراق یا سوریه به جام جهانی ۲۰۲۲ راه پیدا کنند، این یک فاجعه بزرگ محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: عراق و سوریه واقعی فوتبال بازی نمی‌کنند و نمایندگان دو تیم در زمین هیچ کاری به جز دویدن پشت توپ انجام نمی‌دهند. بنابراین نیازی به حضور آنها در جام جهانی نیست.

عراق و سوریه حریفان ایران در گروه A رقابت‌های انتخابی جام جهانی هستند که تیم کشورمان در بازی رفت موفق به شکست آنها شد. ایران روز سه شنبه این هفته دیدار برگشت با سوریه را در کشور اردن برگزار می‌کند.

در این گروه تیم ایران با ۱۳ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد و کره جنوبی با ۱۱، لبنان با ۵، عراق با ۴، امارات با ۳ و سوریه با ۲ امتیاز در رده‌های بعدی هستند.

منبع