عبداللهی: بازیکنان نفت مسجدسلیمان قدم‌های خود را برداشته‌اند/ اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با نفتی‌ها همکاری نمی‌کند
عبداللهی: بازیکنان نفت مسجدسلیمان قدم‌های خود را برداشته‌اند/ اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با نفتی‌ها همکاری نمی‌کند

حمیدرضا عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: هنوز قرارداد اعضای تیم پرداخت نشده است. شرکت ملی نفت این مبلغ را به حساب اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان واریز کرده، اما اداره کل حاضر نیست آن را پرداخت کند. وی با انتقاد از مدیرکل […]

حمیدرضا عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: هنوز قرارداد اعضای تیم پرداخت نشده است. شرکت ملی نفت این مبلغ را به حساب اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان واریز کرده، اما اداره کل حاضر نیست آن را پرداخت کند.

وی با انتقاد از مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان تصریح کرد: متأسفانه افشین حیدری در پرداخت این پول، با باشگاه‌های نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت همکاری نکرده و در این کار سابقه دارد. فراز کمالوند بازیکنان نفت را تا این لحظه کنترل کرده و نمی‌دانم از این به بعد چه اتفاقی می‌افتد.

مربی نفت مسجدسلیمان در مورد اقدام شاگردان کمالوند در صورت ادامه روند فعلی به تسنیم گفت: عکس‌العمل ما به این بستگی دارد که چه کاری برای بازیکنان انجام دهند. با توجه به زمانی که داشتیم، نتایج خوبی گرفته‌ و قدم‌های خود را برداشته‌ایم.

عبداللهی درخصوص وضعیت برگزاری تمرینی بازیکنان نفت MIS خاطرنشان کرد: امروز (یکشنبه) به تمرین می‌رویم، اما بازیکنان گفتند تمرین نمی‌کنیم. فرماندار محترم مسجدسلیمان پیگیر موضوع است و نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد.

انتهای پیام/

منبع