عربستان در استرالیا مساوی کرد و صدرنشین ماند
عربستان در استرالیا مساوی کرد و صدرنشین ماند

به گزارش خبرنگار مهر، در اولین بازی از دور پنجم مرحله گروهی رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، دو تیم عربستان و استرالیا در کشور استرالیا به مصاف هم رفتند. نتیجه تلاش ۹۰ دقیقه‌ای دو تیم ثمری نداشت و این بازی بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید تا امتیازات به صورت مساوی […]

به گزارش خبرنگار مهر، در اولین بازی از دور پنجم مرحله گروهی رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، دو تیم عربستان و استرالیا در کشور استرالیا به مصاف هم رفتند. نتیجه تلاش ۹۰ دقیقه‌ای دو تیم ثمری نداشت و این بازی بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید تا امتیازات به صورت مساوی بین دو تیم تقسیم شود.

با این نتیجه تیم ملی عربستان ۱۳ امتیازی شد و به صدرنشینی‌اش در گروه دوم این رقابت‌ها ادامه داد و استرالیا نیز ۱۰ امتیازی شد تا کماکان در رده دوم قرار داشته باشد. عمان (۶ امتیاز)، ژاپن (۶ امتیاز)، چین (۳ امتیاز) و ویتنام (صفر امتیاز) پیش از پایان بازی‌های امروز این گروه در رده‌های بعدی قرار دارند.

عربستان از ۴ بازی قبلی‌اش صاحب ۴ پیروزی مقابل ژاپن، عمان، چین و ویتنام شده بود و با نتیجه‌ای که امروز به دست آمد، استرالیا نخستین تیمی است که توانست در این گروه از عربستان امتیاز بگیرد.

در ادامه بازی‌های این گروه امروز و از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران ویتنام میزبان ژاپن خواهد بود و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم ملی عمان در چین به مصاف چین خواهد رفت.

منبع