فرامرزیان: برای امور جاری فدراسیون‌ها مبلغی پرداخت کردیم/ در پرداخت پاداش دغدغه‌ای برای آنها ایجاد نشد
فرامرزیان: برای امور جاری فدراسیون‌ها مبلغی پرداخت کردیم/ در پرداخت پاداش دغدغه‌ای برای آنها ایجاد نشد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان درباره اینکه میزان واریزی به حساب فدراسیون‌های ورزشی چقدر بوده است، گفت: مبلغی را هفته گذشته به حساب فدراسیون‌ها واریز کردیم. علیرغم اینکه 60 درصد پرداختی فدراسیون‌ها انجام شده بود، هفته گذشته هم مبلغی برای امور جاری فدراسیون‌ها […]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان درباره اینکه میزان واریزی به حساب فدراسیون‌های ورزشی چقدر بوده است، گفت: مبلغی را هفته گذشته به حساب فدراسیون‌ها واریز کردیم. علیرغم اینکه 60 درصد پرداختی فدراسیون‌ها انجام شده بود، هفته گذشته هم مبلغی برای امور جاری فدراسیون‌ها واریز کردیم.

وی با اشاره به مشکلات بودجه‌ای وزارت ورزش و جوانان افزود: این در صورتی است که میزان جذب اعتبار و تخصیص ما خیلی کمتر از آن است که به فدراسیون پرداخت کردیم. بیش از 80 میلیارد تومان جوایز المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌ها، واقعاً هزینه سنگینی بود که برای اولین بار بلافاصله بعد از بازی‌ها با دستور مقام معظم رهبری و در حضور رئیس جمهور به حساب واریز شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با اشاره به مبلغ واریز شده به حساب مدال‌آوران المپیک اظهار داشت: مبلغ واریزی به حساب المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌ها دقیقاً همان عددی بود که در آیین‌نامه وجود دارد و به حساب ورزشکاران واریز شد. هیچ دغدغه‌ای هم برای فدراسیون‌ها ایجاد نکردیم. پرداخت پاداش هم از طریق فدراسیون‌ها انجام نشد و مستقیم از حساب خزانه واریز کردیم.

انتهای پیام/

منبع