فسخ قرارداد 2 بازیکن مدنظر پرسپولیس با تیم تاجیکستانی/ خریدهای جدید سرخپوشان امشب به ایران می‌آیند
فسخ قرارداد 2 بازیکن مدنظر پرسپولیس با تیم تاجیکستانی/ خریدهای جدید سرخپوشان امشب به ایران می‌آیند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، وحدت هنانوف و منوچهر صفروف مدافعان زیر 23 سال تاجیکستانی مدنظر باشگاه پرسپولیس، با دریافت ویزای خود امشب (یکشنبه) به تهران سفر خواهند کرد تا در تست‌های پزشکی شرکت و قرارداد رسمی خود را با سرخپوشان امضا کنند. این دو بازیکن جوان روز گذشته قرارداد خود با تیم استقلال […]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، وحدت هنانوف و منوچهر صفروف مدافعان زیر 23 سال تاجیکستانی مدنظر باشگاه پرسپولیس، با دریافت ویزای خود امشب (یکشنبه) به تهران سفر خواهند کرد تا در تست‌های پزشکی شرکت و قرارداد رسمی خود را با سرخپوشان امضا کنند.

این دو بازیکن جوان روز گذشته قرارداد خود با تیم استقلال تاجیکستان را فسخ کردند تا مشکلی برای حضور در پرسپولیس پس از اتمام زمان نقل و انتقالات نداشته باشند.

زمان نقل‌و انتقالات تابستانی امشب (16 آبان‌ماه) به طور رسمی به پایان خواهد رسید و با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی سرخپوشان، پرسپولیسی‌ها در صورت پرداخت بدهی کالدرون و باز شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی‌شان تنها می‌توانند بازیکن آزاد جذب کنند. به این ترتیب و با توجه به فسخ قرارداد دو بازیکن تاجیکستانی با تیم باشگاهی‌شان، این دو بازیکن پس از اتمام مهلت نقل و انتقالات نیز می‌توانند به‌عنوان بازیکن آزاد به جمع پرسپولیسی‌ها اضافه شوند.

انتهای پیام/

منبع