فولاد مبارکه سپاهان همچنان در صدر جدول باقی ماند
فولاد مبارکه سپاهان همچنان در صدر جدول باقی ماند

در حساس ترین بازی هفته ششم لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای کشور جام سردار دلها امروز (چهارشنبه ۱۹ آبان ماه) سپاهان از ساعت ۱۷ در ورزشگاه ۶ هزار نفری ۲۵ آبان ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان شهرداری ارومیه یکی دیگر از مدعیان این فصل رفت که در نهایت توانست با نتیجه قاطع ۳ بر صفر […]

در حساس ترین بازی هفته ششم لیگ برتر والیبال مردان باشگاههای کشور جام سردار دلها امروز (چهارشنبه ۱۹ آبان ماه) سپاهان از ساعت ۱۷ در ورزشگاه ۶ هزار نفری ۲۵ آبان ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان شهرداری ارومیه یکی دیگر از مدعیان این فصل رفت که در نهایت توانست با نتیجه قاطع ۳ بر صفر به پیروزی برسد.    

اسامی والیبال فولادمبارکه سپاهان:
امیرغفور، سامان فائزی، متین تکاور، مهدی بیاتی، کیاوش حیدری، فرهاد قائمی، فرزاد ملابهرامی، علی کرباسی، مسعود غلامی، مجتبی میرزاجانپور، امیرحسین یوسفی، پرویز پزشکی، رضا اصلانی و مهدی مرندی.
سرمربی: رحمان محمدی راد
مدیر تیم: رضا ایران زاد

اسامی تیم شهرداری ارومیه
علیرضا بهبودی، احدرضایی، سعید مصطفی وند، جاوید اسماعیل زاده، قاسم کارخانه، فرهاد سال افزون، امیر حسین همتی، عادل غلامی، امیر رضا سرلک، احمد داوودی، سعید آقاجانی، علی اصغر مجرد، امیر حیدری زاد، صابر کاظمی، رامین پاشایی، سینا قنبرزاده، عبدالرضا علیزاده و آرمان صالحی.
سرمربی: محمدرضا تندروان
داوران بازی: داود نافعی(داور اول)، اسماعیل رزقی(داور دوم)، علیرضا قریب(داور ویدیو چک)، خلیل یگانه‌مجد(ناظر فنی)

ست اول:

دو تیم بازی را بازیکنان باتجربه و مطمئن خود آغاز کردند؛ دریافت‌های خوب  دفاع پر قدرت روی تور سپاهان را پیش انداخت و امتیاز ۱۲ بر ۷ برای سپاهان در تابلو ثبت شد. در امتیاز ۱۸ بر ۱۱ در امتیاز زمان، دفاع سامان فائزی مدافعان ارومیه با آنتن برخورد داشتند که محمدی راد درخواست ویدیو چک داد. در امتیاز ۲۰ بر۱۲ نیز تیم ارومیه درخواست ویدیو چک دادند و خطای بازیکن سپاهان گرفته شد و نتیجه شهرداری ارومیه به عدد ۱۳ رسید. دریافت‌های به موقع و سرویسهای خوب شاگردان تندروان موجب شد تا فاصله امتیازات کمتری شده و به عدد چهار برسد تا درنهایت این ست پس از رقابت ۳۰ دقیقه ای دو تیم با نتیجه ۲۲-۲۵ به سود سپاهان به پایان برسد.

ست دوم
ست دوم را دو تیم شانه به شانه هم آغاز کردند؛ در طول این ست هر دو تیم گاهی با اختلافی یک امتیازی از دیگری پیشی می گرفتند، اما این سپاهان بود که شروع به گرفتن امتیازات بیشتر کرد و امتیاز ۱۵ بر ۱۲ را به نام خود ثبت کردند. اختلافی که با گرفتن امتیاز ۱۶برای سپاهان سرمربی شهرداری ارومیه را وادار به گرفتن وقت استراحت کرد تا روند امتیازگیری طلایی پوشان را متوقف کند. در  امتیاز ۲۰-۱۶  تندروان سرمربی تیم شهرداری ارومیه درخواست ویدئو چک داد که این امتیاز در میان اعتراض شدید بازیکنان و کادر سپاهان به شهرداری ارومیه داده شد، آنها اعتقاد داشتند زاویه ای که داور ویدئو چک آن را بازبینی می کند درست نیست. درخشش میرزاجانپور، غفور و قائمی  سپاهان را در این ست بعد از ۱۸ دقیقه با نتیجه ۱۹-۲۵ به برتری رساند.

ست سوم
سپاهان ست سوم را هم کم اشتباه آغاز کرد، دریافتهای خوب روی تور، کار خوب پاسور و درخشش میرزاجانپور و غفور سپاهان را به نتیجه ۴-۸ رساند تا اولین تیم شهرداری ارومیه اولین درخواست استراحت خود را اعلام کند. ست سوم اوج اشتباهات بازیکنان شهرداری ارومیه و ادامه بازی خوب و جنگنده سپاهانی ها بود، شاگردان محمدی راد در این ست اختلاف را به عدد ۹ رساندند تا برتری خود را به رقیب دیکته کنند. در امتیاز ۱۰ بر ۷ نیز سرمربی شهرداری ارومیه درخواست ویدیو چک داد که در بازبینی امتیاز به سپاهان داده شد.

در امتیاز ۱۱- ۲۰ نیز باز تیم شهرداری ارومیه درخواست ویدئو چک داد  که امتیاز به تیم سپاهان داده شد و داور اعتقاد داشت بازیکنان سپاهان خطایی انجام نداده اند،  این ست نیز پس از ۲۳ دقیقه با نتیجه ۱۲-۲۵ به سود سپاهان خاتمه یافت تا در مجموع نیز سپاهان ۳ بر صفر پیروز میدان شود.

حاشیه های بازی:

– در این بازی به دلیل حساسیت مسابقه از سیستم ویدئو چک استفاده شد.
– افسران نادو نیز در سالن ۲۵ آبان حضور داشتند و پس از پایان بازی از برخی نفرات دو تیم تست دوپینگ گرفتند.

– در ست سوم داور این دیدار به بازیکن تیم شهرداری ارومیه اخطار داد.

گزارش از خبرنگار، الهه مولی دوست

انتهای پیام

منبع