قایقرانان معلول به مسابقات قهرمانی آسیا تایلند اعزام می شوند
قایقرانان معلول به مسابقات قهرمانی آسیا تایلند اعزام می شوند

مسعود مهدوی نیا در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: به منظور استعدادیابی و شناسایی نفرات جدید در قایقرانی معلولان، یک دوره مسابقات قهرمانی کشور با حضور ۱۱ استان در پاراکانو برگزار شد که نفرات برتر پس از تشکیل کمیته فنی معرفی و اعلام خواهند شد. وی همچنین از برگزاری مسابقات قهرمانی  آسیا در […]

مسعود مهدوی نیا در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: به منظور استعدادیابی و شناسایی نفرات جدید در قایقرانی معلولان، یک دوره مسابقات قهرمانی کشور با حضور ۱۱ استان در پاراکانو برگزار شد که نفرات برتر پس از تشکیل کمیته فنی معرفی و اعلام خواهند شد.

وی همچنین از برگزاری مسابقات قهرمانی  آسیا در ماده پاراکانو در تایلند خبر داد و افزود: مسابقات پاراکانو قهرمانی آسیا اسفندماه در تایلند برگزار می شود که کنفدراسیون قایقرانی آسیا به کشورها اعلام کرده که از ۱۲ ماده می توانند در ۱۰ ماده پاراکانو شرکت کنند که البته ما توانایی شرکت در تمام ماده ها را داریم.

مهدوی نیا در پاسخ به این پرسش که امکان اعزام چند ورزشکار به این مسابقات وجود دارد، گفت: این مساله بستگی به وضعیت رکورد ورزشکاران و تصمیم فدراسیون دارد که چه تعداد ورزشکار به این مسابقات اعزام کند.

مهدوی نیا در پایان خاطرنشان کرد: مسابقات قهرمانی آسیا فرصت خوبی برای ارزیابی و محک قایقرانان قبل از شرکت در بازیهای پاراآسیایی چین است، کسانی که بتوانند در تایلند به مدال دست پیدا کنند، شرایط حضورشان در بازیهای پاراآسیایی چین فراهم خواهد شد.

انتهای پیام

منبع