قریشی: شکست دادن سپاهان به ذوب‌آهن شخصیت داد/ نگاه ما به بالای جدول است
قریشی: شکست دادن سپاهان به ذوب‌آهن شخصیت داد/ نگاه ما به بالای جدول است

محمد قریشی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت ذوب‌آهن بعد از گذشت چهار هفته از مسابقات لیگ برتر اظهار داشت:‌ شرایط تیم ما خوب است و بعد از شکستی که برابر استقلال داشتیم، تمام هدف ما این بود که در بازی با سپاهان به پیروزی برسیم. در این مسابقه نمایش خوبی داشتیم […]

محمد قریشی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت ذوب‌آهن بعد از گذشت چهار هفته از مسابقات لیگ برتر اظهار داشت:‌ شرایط تیم ما خوب است و بعد از شکستی که برابر استقلال داشتیم، تمام هدف ما این بود که در بازی با سپاهان به پیروزی برسیم. در این مسابقه نمایش خوبی داشتیم و البته در بازی با استقلال هم نباید شکست می‌خوردیم. خدا را شکر می‌کنیم که در بازی با سپاهان یک برد مهم را به دست آوردیم و شکست دادن این تیم که یکی از مدعیان جدی کسب عنوان قهرمانی است به ذوب‌آهن شخصیت داد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ذوب‌آهن می‌تواند مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا باشد، گفت: پیش‌بینی کردن در فوتبال بیشتر برای هواداران است و من نمی‌توانم پیش‌بینی خاصی از آینده داشته باشم. ما بازی به بازی جلو می‌رویم و هدف‌مان این است که خیلی بهتر از سال گذشته نتیجه بگیریم. نگاه ما به بالای جدول است و کسب سهمیه آسیا هم می‌تواند یکی از اهداف تیم ما باشد، ولی مسئله مهم این است که بازی به بازی جلو برویم.

قریشی در مورد شرایط خودش در ذوب‌آهن تصریح کرد: خوشبختانه شرایط خوبی دارم و این برای اولین بار است که با آقای تارتار کار می‌کنم. ایشان از لحاظ فنی و شخصیتی یکی از مربیان خوب فوتبال ایران است و امیدوارم فصل خوبی را در ذوب‌آهن سپری کنم.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به دیدار روز جمعه تیمش با پیکان خاطرنشان کرد: هر مسابقه در لیگ سختی‌های خودش را دارد و تمام هدف ما این است که بتوانیم نتیجه خوبی در این بازی بگیریم.

انتهای پیام/

منبع