ماجرای کمک داوری که بدون پرچم دیدار نساجی و صنعت نفت را قضاوت کرد + عکس
ماجرای کمک داوری که بدون پرچم دیدار نساجی و صنعت نفت را قضاوت کرد + عکس

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در جریان دیدار تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و صنعت نفت آبادان در هفته چهارم لیگ برتر، برای لحظاتی یکی از کمک داوران بدون پرچم کنار خط حضور داشت. رسول فروغی، ناظر داوری این دیدار در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در این باره اظهار داشت: ماجرا به این شکل بود […]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در جریان دیدار تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و صنعت نفت آبادان در هفته چهارم لیگ برتر، برای لحظاتی یکی از کمک داوران بدون پرچم کنار خط حضور داشت.

رسول فروغی، ناظر داوری این دیدار در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در این باره اظهار داشت: ماجرا به این شکل بود که پرچم کمک داور برای لحظاتی روی زمین می‌افتد و چون بازی در جریان بود، نمی‌توانست پرچم را بردارد. این اتفاق 10 ثانیه هم طول نکشید، ضمن اینکه قسمت ویبره پرچم در دست او بود و می‌توانست در صورت هر اتفاقی داور وسط را آگاه کند.

وی افزود: کمک داور برای اینکه صحنه را از دست ندهد به بازی ادامه داد و پس از اینکه بازی متوقف شد، قسمت پرچم را به دسته ویبره نصب کرد.

1400081613110114223997224 - ماجرای کمک داوری که بدون پرچم دیدار نساجی و صنعت نفت را قضاوت کرد + عکس1400081613103461023997214 - ماجرای کمک داوری که بدون پرچم دیدار نساجی و صنعت نفت را قضاوت کرد + عکس

مجتبی غریب، کمک داور این دیدار نیز در این باره به تسنیم گفت: پرچم‌هایی که دسته‌های ویبره دارند، پیچی هستند. برای چند لحظه این پرچم از دسته جدا شد و روی زمین افتاد. بازی در جریان بود و ادامه دادم. دسته ویبره در دستانم بود و اگر اتفاقی می‌افتاد به داور وسط اطلاع می‌دادم.

انتهای پیام/

منبع