محروس: ثابت کردیم تیم بزرگی هستیم / المواس: تیم ایران قدرتمند نیست
محروس: ثابت کردیم تیم بزرگی هستیم / المواس: تیم ایران قدرتمند نیست

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال سوریه شب گذشته (پنجشنبه) در دور پنجم گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا برابر عراق به تساوی یک – یک رسید. نزار محروس، سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه در نشست خبری پس از بازی با عراق گفت: سوریه بازی عالی انجام داد و […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال سوریه شب گذشته (پنجشنبه) در دور پنجم گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا برابر عراق به تساوی یک – یک رسید.

نزار محروس، سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه در نشست خبری پس از بازی با عراق گفت: سوریه بازی عالی انجام داد و بازیکنان‌مان میل به پیروزی داشتند. اگر پنالتی که داور به شکل عجیبی برای ما نگرفت به هدف‌مان نزدیک‌تر می‌شدیم. ما متخصص داوری نیستیم اما کنفدراسیون فوتبال آسیا این موضوع را جدی بگیرد. در دیدار با عراق ثابت کردیم تیم بزرگی هستیم اما نتایج با ما همراهی نکرد.

وی افزود: همچنان امیدوار هستیم و تا آخرین لحظه مبارزه می‌کنیم. از بازیکنان سوریه و مدیران تیم ملی به دلیل تلاش برای کسب بهترین نتایج قدردانی می‌کنم.

محمود المواس، بهترین بازیکن سوریه در دیدار با عراق نیز اظهار داشت: هرچند پیروزی را از دست دادیم اما به خاطر این تساوی خدا را شکر می‌کنیم. کمک‌داور ویدئویی باعث تساوی سوریه بود. نمی‌خواهیم خیلی صحبت کنیم زیرا بازی بسیار مهمی با ایران داریم. ما باید تیم‌های بزرگی همانند ایران و کره‌جنوبی را شکست دهیم تا شانس برای صعود به جام جهانی پیدا کنیم. ایران هم در این دوره همانند دوره‌های قبلی انتخابی جام جهانی 2022 قدرتمند نیست. بازی سختی با ایران پیش‌رو داریم اما کسب پیروزی غیرممکن نیست.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع