محمدی: کیفیت زمین و شرایط همکاری با مجموعه شهر قدس مناسب نیست/ از ذوب‌آهن در کرج میزبانی می‌کنیم
محمدی: کیفیت زمین و شرایط همکاری با مجموعه شهر قدس مناسب نیست/ از ذوب‌آهن در کرج میزبانی می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، اکبر محمدی راجع به برگزاری مسابقه تیم‌های فوتبال پیکان و ذوب‌آهن در زمین ورزشگاه انقلاب کرج اظهار داشت: باشگاه پیکان سال‌ها تعامل بسیار خوبی با مجموعه شهر قدس خصوصاً شورای شهر و شهرداری داشته است و به نوعی در این منطقه ریشه دارد، […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، اکبر محمدی راجع به برگزاری مسابقه تیم‌های فوتبال پیکان و ذوب‌آهن در زمین ورزشگاه انقلاب کرج اظهار داشت: باشگاه پیکان سال‌ها تعامل بسیار خوبی با مجموعه شهر قدس خصوصاً شورای شهر و شهرداری داشته است و به نوعی در این منطقه ریشه دارد، به شکلی که اگر امکان حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها فراهم شود، دوباره می‌توانیم شاهد حضور فوتبالدوستان شهر قدس در بازی‌های پیکان باشیم و مردم این منطقه به برگزاری بازی‌های خانگی پیکان در شهر قدس عادت کرده‌اند. در گذشته تعامل و همکاری دوجانبه و همچنین شرایط زمین چمن این ورزشگاه بسیار مناسب بود، اما حالا موانع و مشکلاتی ایجاد شده است که موجب می‌شود به دنبال یافتن استادیوم دیگری باشیم.

مدیرعامل پیکان افزود: علاوه بر اُفت کیفیت زمین شهر قدس با توجه به شرایط اقتصادی، تعرفه اجاره ورزشگاه هم افزایش پیدا کرده در حالی که تصور می‌کنم شورای محترم و شهرداری شهر قدس، در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و ایجاد بسترهای مناسب فعالیت حرفه‌ای ورزشی می‌توانستند نگاه متفاوتی به این موضوع داشته باشند. به هر صورت یک استادیوم خوب و مناسب در این منطقه وجود دارد که باید مورد استفاده قرار بگیرد و طبیعتاً تعامل بهتر و امکانات مناسب‌تری خصوصاً از نظر کیفیت زمین و در حد بازی‌های لیگ برتر صورت پذیرد. در نهایت ما مجبور شدیم به دلیل شرایط جدید فعلاً تصمیم دیگری بگیریم و بازی‌های پیکان را به استادیوم دیگری منتقل کنیم تا زمانی که موانع موجود برای همکاری دو جانبه رفع شود.

وی خاطرنشان کرد: قدردانی می‌کنم از همکاری سازمان محترم لیگ و هیئت فوتبال تهران که به ما در این شرایط کمک می‌کنند و البته از تعامل اداره کل ورزش البرز و مسئولان هیئت فوتبال این استان همچنین ورزشگاه انقلاب کرج که در این هفته میزبان پیکان خواهند بود. مقرر شد فعلاً بازی ما مقابل ذوب‌آهن در استادیوم انقلاب کرج برگزار شود تا زمانی که بتوانیم یک ورزشگاه مناسب برای برگزاری بازی‌های خانگی پیکان انتخاب کنیم. امیدواریم مشکلات و موانع موجود درباره استفاده از زمین شهر قدس مرتفع شود، چرا که بازی‌های پیکان برای مردم فوتبالدوست این منطقه هم اتفاق خوبی بود. شرکت ایران خودرو در این سال‌ها ده‌ها دستگاه خودرو به مردم شریف شهر قدس در طول بازی‌های خانگی پیکان هدیه داده است و ارتباط بسیار نزدیک و خوبی بین مجموعه باشگاه و مردم این منطقه ایجاد شده بود. با این وجود در صورتی که شرایط تغییر نکند، امکان بازگشت به این ورزشگاه را نخواهیم داشت.

مدیرعامل باشگاه پیکان در پایان اظهار داشت: از بدو شروع مسئولیت خودم در این باشگاه با حمایت و همکاری همه جانبه مدیریت محترم گروه ایران‌خودرو پروژه تکمیل و تجهیز استادیوم اختصاصی در پیکانشهر را نیز در دستور کار قرار داده و اقداماتی در این بخش انجام داده‌ایم. امیدواریم با تکمیل این کار به‌زودی شرایط برای برگزاری بازی‌های پیکان در همین مجموعه فراهم شود که می‌تواند به صورت نهایی مشکلات موجود در این حوزه را مرتفع سازد.

انتهای پیام/

منبع