مربی برزیلی در راه تیم ملی قایقرانی ایران/همکاری تا المپیک ۲۰۲۴ پاریس
مربی برزیلی در راه تیم ملی قایقرانی ایران/همکاری تا المپیک ۲۰۲۴ پاریس

به گزارش ایسنا، فدراسیون قایقرانی برای تیم ملی آب های آرام تصمیم گرفته از یک مربی خارجی استفاده کند. رایزنی ها و توافق اولیه با این  مربی که برای کشور  برزیل است، انجام شده و قرار است پدرو سنا مربی برزیلی برای انعقاد قرارداد و آغاز کارش به ایران سفر کند.  علیرضا سهرابیان رییس فدراسیون […]

به گزارش ایسنا، فدراسیون قایقرانی برای تیم ملی آب های آرام تصمیم گرفته از یک مربی خارجی استفاده کند. رایزنی ها و توافق اولیه با این  مربی که برای کشور  برزیل است، انجام شده و قرار است پدرو سنا مربی برزیلی برای انعقاد قرارداد و آغاز کارش به ایران سفر کند.

 علیرضا سهرابیان رییس فدراسیون قایقرانی در مورد استفاده از مربی خارجی به ایسنا گفت: با ما یک مربی برزیلی صحبت کردیم و توافقات انجام شده است و در حال انجام کارها هستیم تا اولین فرصت به ایران سفر کند. او، سرمربی تیم برزیل بوده و ورزشکارش در المپیک ریو مدال گرفت. در المپیک و پارالمپیک توکیو هم سرمربی تیم ژاپن بود. او قرار است هدایت تیم های ملی کایاک، کانو و معلولان ایران را برعهده داشته باشد.

سهرابیان در پاسخ به این پرسش که مدت زمان همکاری فدراسیون قایقرانی ایران با این مربی برزیلی تا چه زمانی است؟ تصریح کرد: برنامه ما برای بازی های المپیک ۲۰۲۴ است. من در اجلاس فدراسیون جهانی  که در ایتالیا برگزار شد، با این مربی صحبت کردم و هدفمان ابتدا این است که در بازی های آسیایی هانگژو بهترین نتیجه را بگیریم و برنامه بلند مدت دیگر ما برای بازی های المپیک ۲۰۲۴ است.

 انتهای پیام

منبع