مربی تیم فوتبال بانوان ذوب آهن: نیاز به تمرینات بیشتر داریم
مربی تیم فوتبال بانوان ذوب آهن: نیاز به تمرینات بیشتر داریم

مهسا آقابزرگی، امروز (شنبه -۲۲ آبان ماه) پس از پیروزی ۲ برصفر تیمش در مقابل پالایش گاز ایلام از هفته اول لیگ برتر فوتبال بانوان کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از سال ۹۱ شروع فعالیت خود را در حوزه مربیگری آغاز کردم. امسال در خدمت ذوب آهن هستم و امیدوارم نتایج در خور شان […]

مهسا آقابزرگی، امروز (شنبه -۲۲ آبان ماه) پس از پیروزی ۲ برصفر تیمش در مقابل پالایش گاز ایلام از هفته اول لیگ برتر فوتبال بانوان کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از سال ۹۱ شروع فعالیت خود را در حوزه مربیگری آغاز کردم. امسال در خدمت ذوب آهن هستم و امیدوارم نتایج در خور شان باشگاه بگیریم و از بازی اول نمی توان توقع زیادی داشت.

وی افزود: در نیمه نخست به اهدافی که می خواستیم رسیدیم، از  اواخر دو نیمه بهتر شدیم، تیم ایلام تیم دونده و جنگنده‌ای است که برای آنها نیز آرزوی موفقیت می کنم.

مربی تیم فوتبال بانوان ذوب آهن در خصوص میزان آشنایی و آنالیز تیم ایلام یا توجه به خروجی زیادی که این تیم داشت، اضافه کرد: باتوجه به شرایط فوتبال بانوان دسترسی به فیلم تیم‌ها کم است و شناخت کمی از تیم مقابل داشتیم، اما باید روی تیم و برنامه های که داریم بیشتر کار کنیم. 

آقا بزرگی همچنین در ارتباط با تغییر در کادر فنی تیم و تاثیر آن گفت: این تغییرات یک وقفه کوتاه بین تمرینات دوره اول و دوم ایجاد کرد؛ اما توانستیم با حمایت باشگاه و همکاری بچه‌ها تیم خوب جمع کنیم.

انتهای پیام

منبع