به گزارش ایسنا، تیم فوتبال زنان شهرداری سیرجان که نماینده ایران در دومین دوره جام باشگاه‌های آسیا است، امروز شنبه، ۲۲ آبان از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در آخرین دیدار مقابل امان کلاب اردن به میدان می‌رود. سیرجان تاکنون با دو برد مقابل بنیادکار ازبکستان و گوکولام هند ۶ امتیازی شده و در صدر […]

 به گزارش ایسنا، تیم فوتبال زنان شهرداری سیرجان که نماینده ایران در دومین دوره جام باشگاه‌های آسیا است، امروز شنبه، ۲۲ آبان از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در آخرین دیدار مقابل امان کلاب اردن به میدان می‌رود. سیرجان تاکنون با دو برد مقابل بنیادکار ازبکستان و گوکولام هند ۶ امتیازی شده و در صدر جدول قرار دارد و فردا با پیروزی یا تساوی مقابل نماینده اردن قهرمان باشگاه‌های آسیا خواهد شد.

مریم جهان‌نجاتی در مورد وضعیت تیم خود پیش از دیدار پایانی جام باشگاه‌های آسیا به ایسنا گفت: خدارا شکر دو بازی سخت را با پیروزی پشت سرگذاشتیم و به ادامه تورنمنت بسیار امیدوار هستیم. بازیکنان مصدوم ما با تلاش فیزیوتراپ تیم در شرایط بهتری قرار دارند و تمام تمرکز تیم برای بازی با اردن است.  

او افزود: تا امروز کار بسیار بزرگی انجام داده‌ایم، اما کارمان تمام نشده است. پروژه جام باشگاه‌های آسیا برای ما فقط با گرفتن حداکثر امتیاز از تیم اردن به پایان می‌رسد.

سرمربی شهرداری سیرجان در مورد تیم امان کلاب بیان کرد: این تیم از چند لژیونر تراز اول مراکشی بهره می‌برد و از شرایط ایده‌آل میزبانی برخوردار است. بنابراین یکی از سخت‌ترین بازی‌های گروه ما خواهد بود،  اما هدفمان کسب بهترین نتیجه از این بازی است.

جهان‌نجاتی در پایان گفت: جام باشگاه‌های آسیا آوردگاه بسیار بزرگی برای تیم من بود و برای حضور در اینجا راه سخت و پرمشقتی را طی کرده‌ایم. امیدوارم بتوانیم نتیجه مطلوب که قهرمانی در این جام است را بدست بیاوریم.

انتهای پیام 

منبع