مظفری‌زاده: گل لبنان سالم بود/ هیچکدام از صحنه‌های مشکوک پنالتی نبودند
مظفری‌زاده: گل لبنان سالم بود/ هیچکدام از صحنه‌های مشکوک پنالتی نبودند

سعید مظفری‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره قضاوت عبدالرحمان ابراهیم الجاسم در دیدار ایران مقابل لبنان اظهار داشت: تیم داوری عملکرد بسیار خوبی داشت و داور به صحنه‌ها نزدیک بود. داور و کمک‌هایش در تشخیص خطاها هم کاملاً درست عمل کردند. به اعتقاد من هیچکدام از صحنه‌ها هم در محوطه جریمه لبنان […]

سعید مظفری‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره قضاوت عبدالرحمان ابراهیم الجاسم در دیدار ایران مقابل لبنان اظهار داشت: تیم داوری عملکرد بسیار خوبی داشت و داور به صحنه‌ها نزدیک بود. داور و کمک‌هایش در تشخیص خطاها هم کاملاً درست عمل کردند. به اعتقاد من هیچکدام از صحنه‌ها هم در محوطه جریمه لبنان خطا و هند نبودند. ما صحنه آهسته را ندیدیم، ولی در روال عادی بازی من صحنه مشکوکی ندیدم. ضمن اینکه VAR هم بود و صحنه‌های مشکوک چک می‌شد.

وی در مورد گل تیم لبنان به ایران نیز توضیح داد: در این صحنه توپ بلند با جریان باد به زمین بازگشت و از خط زمین عبور نکرده بود و گل لبنان در شرایط سالم به ثمر رسید.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان تصریح کرد: داور بسیار قاطع بود و کوتاه نمی‌آمد. به اعتقاد من هر دو اخطار به بازیکنان ما کاملاً درست بودند. در مجموع تیم داوری بسیار خوب عمل کرد. تنها نقطه ضعف عبدالرحمن این بود که بازیکنان لبنان سعی کردند زمان را تلف کنند و داور می‌توانست مقتدرانه‌تر عمل و با آنها برخورد کند، اما این کار را نکرد.

انتهای پیام/

منبع