معاون زنان وزارت ورزش: سلبریتی‌ها مانند ورزشکاران نمی‌توانند افتخارآفرینی کنند
معاون زنان وزارت ورزش: سلبریتی‌ها مانند ورزشکاران نمی‌توانند افتخارآفرینی کنند

به گزارش ایسنا، امروز ۱۷ آذر، مریم کاظمی پور معاون زنان وزارت ورزش از اردوی تیم ملی بازدید کرد. در این بازدید جواد فروغی در معرفی از حسین باقری مربی تیم ملی تفنگ گفت که “لازلو همیشه از باقری تعریف می‌کرد و می‌گفت تا زمانی که باقری هست چه نیازی به مربی خارجی دارید.” بعد […]

به گزارش ایسنا، امروز ۱۷ آذر، مریم کاظمی پور معاون زنان وزارت ورزش از اردوی تیم ملی بازدید کرد. در این بازدید جواد فروغی در معرفی از حسین باقری مربی تیم ملی تفنگ گفت که “لازلو همیشه از باقری تعریف می‌کرد و می‌گفت تا زمانی که باقری هست چه نیازی به مربی خارجی دارید.”

بعد از آن مریم کاظمی پور در بازدید از اردوی تیم ملی تیراندازی در جمع ملی‌پوشان اظهار کرد: رویکرد حمایتی من ورزشکاران کل کشور و همه رشته ها خصوصا رشته هایی است که خود را ثابت کرده‌اند. هر چه در این رشته ها سرمایه‌گذاری شود برای کشور پس انداز است. خداوند به شما توفیق دهد و امیدوارم زیر پرچم کشور موفق و سربلند باشید.

در ادامه کاظمی پور در بازدید از اردوی تیم ملی تیراندازی اظهار کرد: رویکرد من کل کشور و رشته ها خصوصا رشته هایی که ثابت کرده‌اند. هر چه در این رشته ها سرمایه گذاری شود برای کشور پس انداز است. خداوند توفیق دهد و امیدوارم زیر پرچم کشور موفق و سربلند باشید.

معاون زنان ورزش زنان گفت: آمده ام تا بتوانم آنچه در ورزش لازم است را عملی کنم. هیچ سلبریتی ای به اندازه ورزشکاران نمی‌تواند افتخار آفرینی کند و هیچ رتبه بین‌المللی با اینکه شما پرچم ایران را به اهتزاز و سرود ایران را می‌نوازید، قابل مقایسه نیست‌. تیراندازی بزرگانی داشته که همه آنها الگوهای خوبی برای ورزش کشور هستند.

کاظمی پور گفت: همه بچه‌ها با این تلاشی که دارند از الان مدال طلا را بر گردن دارند. امیدوارم من هم بتوانم با کمک شما مسایل حاشیه‌ای و سرعت‌گیر را کم کنیم و برای رسیدن به موضوعات اصلی موانع برداشته شد.

مهدی مبینی سرپرست فدراسیون تیراندازی نیز گفت: این رشته به لحاظ روحی و روانی بسیار حساس است. باید تلاش کنیم تا آرامش را در اردوها برقرار کنیم‌. در این مدت خوابگاه‌ها تجهیز شده است. در مورد تغذیه نیز صحبت شد تا غذای با کیفیت تهیه شود.

وی در ادامه افزود: برای این کارها هیچ منتی بر سر ورزشکاران نیست بلکه یک کار دلی است. امیدوارم در انتخابات فدراسیون بهترین فرد انتخاب شود. 

سرپرست فدراسیون تیراندازی تاکید کرد: اگر با برنامه، نظارت و کنترل صحیح پیش برویم تعداد سهمیه ها برای المپیک پاریس افزایش و به ۷ تا ۸ سهمیه و در هانگژو مدال های رنگارنگ و ارزشمندی را کسب می‌کنیم.

انتهای پیام

منبع