معرفی ناظران انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک
معرفی ناظران انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک

به گزارش ایسنا،  دومین دوره انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک فردا (جمعه) از ساعت ۹ تا ۱۵ در آکادمی ملی المپیک برگزار می شود. ۵۶ ورزشکار برای حضور در این انتخابات کاندیدا شده اند که از میان آنها ۱۵ نفر می توانند به کمیسیون راه پیدا کنند.  رئیس کمیته ملی المپیک هم تا چهار […]

به گزارش ایسنا،  دومین دوره انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک فردا (جمعه) از ساعت ۹ تا ۱۵ در آکادمی ملی المپیک برگزار می شود. ۵۶ ورزشکار برای حضور در این انتخابات کاندیدا شده اند که از میان آنها ۱۵ نفر می توانند به کمیسیون راه پیدا کنند. 

رئیس کمیته ملی المپیک هم تا چهار نفر را می‌تواند منصوب کند از طرفی هادی ساعی از آنجا که عضو کمیسیون ورزشکاران شورای المپیک آسیاست طبق آیین نامه می‌تواند با حق رای، عضو کمیسیون بعدی باشد.

ناظران انتخابات هم تعیین شده اند و کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک، طاهره طاهریان نایب رئیس و مسئول کمیسیون های کمیته ملی المپیک، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، هادی ساعی رئیس کمیسیون، حسن تفتیان و افشین نوروزی دو عضو کمیسیون که در این دوره کاندیدا نیستند، اعضای ستاد نظارت بر انتخابات را تشکیل می دهند.

همچنین محسن میر به نمایندگی از رئیس کمیته ملی المپیک در این ستاد نظارت حضور دارد.

۴۵۵ ورزشکار واجد شرایط رای دهی در انتخابات کمیسیون ورزشکاران هستند.

انتهای پیام

منبع