معرفی نفرات برتر روز نخست رقابت‌های تکواندو جام فجر
معرفی نفرات برتر روز نخست رقابت‌های تکواندو جام فجر

به گزارش ایسنا، سی‌ویکمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر در گروه مردان از صبح امروز (جمعه) در هتل “پارسیان استقلال” تهران آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت. این دوره از رقابت‌ها با حضور ۱۷۱ تکواندوکار از ۹ کشور ایران، ارمنستان، افغانستان، پاکستان، ترکیه، روسیه، عراق، لبنان و هند و در […]

به گزارش ایسنا، سی‌ویکمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر در گروه مردان از صبح امروز (جمعه) در هتل “پارسیان استقلال” تهران آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.
این دوره از رقابت‌ها با حضور ۱۷۱ تکواندوکار از ۹ کشور ایران، ارمنستان، افغانستان، پاکستان، ترکیه، روسیه، عراق، لبنان و هند و در هشت وزن ۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم پیگیری می‌شود.
امروز و در نخستین روز این رویداد بین‌المللی، تکواندوکاران اوزان ۵۴-، ۶۳-، ۷۴- و ۸۷- کیلوگرم به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت هوگوپوشان ایرانی موفق شدند عناوین قهرمانی را بدست آورند.
اسامی مدال آوران روز اول به شرح زیر است:
وزن ۵۴- کیلوگرم: ۱- مهدی حاجی موسایی (ایران) ۲- رضا جمشیدی (ایران) ۳- یاشار عطاردی (ایران) – علی توکلی (ایران)
وزن ۶۳- کیلوگرم: ۱- سیدعرفان معروف زاده (ایران) ۲- فرهاد کاوورات (ترکیه) ۳- سیدایمان موسوی (ایران) – امیرحسین محمدخانلو (ایران)
وزن ۷۴- کیلوگرم: ۱- دانیال بزرگی (ایران) ۲- مهدی محمدی (ایران) ۳- امیررضا صادقیان (ایران) – سیاوش بیات (ایران)
وزن ۸۷- کیلوگرم: ۱- مهدی قیاسی زاد (ایران) ۲- حسین کارتال (ترکیه) ۳-علی نجفی (ایران) – حسن بشیری (ایران)
مبارزات تکواندوکاران اوزان ۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۷+ کیلوگرم فردا (شنبه – ۲۴ مهرماه) برگزار خواهد شد.
این دوره از مسابقات ۱G است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳.۶ امتیاز در رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد. 
انتهای پیام

منبع