مهرداد سراجی: پول کلان به بازیکنان نمی‌دهیم/ از رشته‌های پایه حمایت می‌کنیم
مهرداد سراجی: پول کلان به بازیکنان نمی‌دهیم/ از رشته‌های پایه حمایت می‌کنیم

به گزارش ایسنا، مراسم تجلیل از تیم والیبال زنان سایپا امروز (چهارشنبه) برگزار شد. والیبالیست‌های سایپا ضمن کسب دو قهرمانی در لیگ برتر در جام باشگاه‌های آسیا هم برای اولین بار در تاریخ والیبال زنان ایران در جایگاه چهارم  قرار گرفتند. در این مراسم که با ۴۰ دقیقه تاخیر آغاز شد، تقوی نماینده تهران در […]

به گزارش ایسنا، مراسم تجلیل از تیم والیبال زنان سایپا امروز (چهارشنبه) برگزار شد. والیبالیست‌های سایپا ضمن کسب دو قهرمانی در لیگ برتر در جام باشگاه‌های آسیا هم برای اولین بار در تاریخ والیبال زنان ایران در جایگاه چهارم  قرار گرفتند.

در این مراسم که با ۴۰ دقیقه تاخیر آغاز شد، تقوی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، مهرداد سراجی مدیرعامل باشگاه سایپا و بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال زنان این باشگاه حضور داشتند.

مهرداد سراجی، مدیرعاملی باشگاه ورزشی سایپا در این مراسم گفت: سال گذشته فعالیت‌های متعددی را شروع کردیم و اتفاقات خوبی به دست آمد. در والیبال زنان قهرمان، در فوتسال زنان نایب قهرمان، در والیبال نوجوانان قهرمان و در والیبال جوانان سوم کشور شدیم و عناوین دیگری هم بدست آوردیم. ۱۸ رشته ورزشی در سایپا داریم که برخی از آنها به دلیل کرونا و شرایط حاکم بر کشور برگزار نشد.

او افزود: در حال حاضر در رده‌های سنی پایه فوتبال در بهترین سطح قرار داریم. با تیم‌های استقلال و پرسپولیس مسابقاتی داشتیم و حتی پیروز شدیم. اینها با زحمت کادر فنی، بازیکنان و … کسب شده است. ما به تیم‌های متمول و صاحب‌نام نباخته‌ایم بلکه برنده شده‌ یا مساوی کرده‌ایم.

سراجی در مورد حمایت از رشته‌های پایه گفت: ما طی جلسه با دکتر صالحی‌امیری تصمیم گرفتیم علاوه بر رشته های پرجمعیت مثل فوتبال و والیبال به سمت رشته‌های پرمدال و پایه مثل دوومیدانی هم برویم.

او افزود: یکی دیگر از افتخارات باشگاه سایپا در سال گذشته، حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال بود که پشتکار باشگاه سایپا باعث شد تا این باشگاه به عنوان نماینده مدیران عامل باشگاه‌ها عضو هیات رئیسه فدراسیون باشد. امسال همچون سال‌های گذشته بازیکنان ارزشمندی به تیم‌های ملی داده‌ایم؛ ابوالفضل جلالی، امیرعلی صادقی و آقای امیرحسین حسین‌زاده از محصولات باشگاه سایپا بوده‌اند که به تیم ملی راه پیدا کرده‌اند.

سراجی در مورد وضعیت تیم فوتبال سایپا گفت: درآمدهای باشگاه سایپا حاصل تلاش و دسترنج کارکنان و افراد زحمتکشی است که تلاش می‌کنند، ارزش افزوده‌ ایجاد کنند و نتایج آن مبالغی است که در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد، در نتیجه هیچ‌وقت دنبال پرداخت مبالغ کلان به بازیکنان نبوده‌ایم چون این حاصل دسترنج افرادی است که در شرایطی سخت کار می‌کنند. امیدواریم با مربی با اخلاق تیم فوتبال سایپا را به قله‌های افتخار برسانیم. فوتبال امروز کاملا حرفه‌ای شده و شاید نتایج سایپا قابل قبول افکار عمومی نباشد اما این مسیری بود که آگاهانه انتخاب کردیم تا به سمت استعدادیابی برویم و نخبه‌هایی را به جامعه ورزش معرفی کنیم.

انتهای پیام

منبع