نامه وزارت به ژیمناستیک برای برگزاری مجمع فوق‌العاده/ اینچه‌درگاهی جواب نداد!
نامه وزارت به ژیمناستیک برای برگزاری مجمع فوق‌العاده/ اینچه‌درگاهی جواب نداد!

به گزارش ایسنا، مهدی مستجاب  الدعوه در مورد مشخص شدن زمان برگزاری انتخابات فدراسیون تیراندازی گفت: منتظر  تایید صلاحیت نامزد ها و اعضای هیات رییسه  هر نامزد هستیم و فدراسیون از امروز موظف است کمیسیون ورزشکاران، مربیان و داوران را تشکیل دهد. البته این روند برای همه فدراسیون ها وجود دارد. او در پاسخ به […]

به گزارش ایسنا، مهدی مستجاب  الدعوه در مورد مشخص شدن زمان برگزاری انتخابات فدراسیون تیراندازی گفت: منتظر  تایید صلاحیت نامزد ها و اعضای هیات رییسه  هر نامزد هستیم و فدراسیون از امروز موظف است کمیسیون ورزشکاران، مربیان و داوران را تشکیل دهد. البته این روند برای همه فدراسیون ها وجود دارد.

او در پاسخ به این پرسش که چرا مجمع فوق العاده ژیمناستیک برگزار نشده است؟ گفت: نامه به رییس فدراسیون (زهرا اینچه درگاهی) زدیم که مجمع فوق العاده برگزار و سرپرست معرفی کند. مجمع ژیمناستیک باید در مورد سرپرست تصمیم بگیرد. ما نامه معتبر به رییس فدراسیون زده ایم که مجمع را تشکیل دهد اما این کار را انجام نداده است. تمام اختیارات به مجمع داده شده است و مبینی هم امروز برای سرپرستی تیراندازی رای مجمع را گرفت.  

مستحاب الدعوه در پاسخ به این پرسش که فدراسیون ها تا زمان انتخابات کمیته ملی المپیک، تعیین تکلیف می شوند؟ تاکید کرد: این همه مجمع فوق العاده گذاشتیم تا تکلیف فدراسیون ها مشخص شود و به لحاظ نیروی انسانی هزینه بیشتری می کنیم تا کار را پیش ببریم.

او در مورد اینکه کدام فدراسیون روند برگزاری انتخابات را پیش برده است ؟ گفت: فدراسیون کوهنوردی که امروز هم انتخابات کمیسیون های خود را برگزار می کند.   

مسئول امور مجامع در مورد تعیین تکلیف فدراسیون هایی که انتخاباتشان باطل شد، گفت: این خبری بود که رسانه ها اعلام کردند و تغییراتی انجام نشد.

انتهای پیام

منبع