نصیرزاده: برای سرمربیگری تراکتور 2 گزینه نهایی داریم/ با بازیکن کامرونی قرارداد نبسته بودیم
نصیرزاده: برای سرمربیگری تراکتور 2 گزینه نهایی داریم/ با بازیکن کامرونی قرارداد نبسته بودیم

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پروسه انتخاب سرمربی جدید تراکتور اظهار داشت: مسئولان در حال بررسی نهایی هستند و احتمالاً امروز یا فردا گزینه ما نهایی خواهد شد. اسم سرمربی را فعلاً نمی‌گوییم و باید صبر کنیم و ببینیم چه می‌شود. باشگاه یکی دو مربی را انتخاب کرده و فکر […]

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پروسه انتخاب سرمربی جدید تراکتور اظهار داشت: مسئولان در حال بررسی نهایی هستند و احتمالاً امروز یا فردا گزینه ما نهایی خواهد شد. اسم سرمربی را فعلاً نمی‌گوییم و باید صبر کنیم و ببینیم چه می‌شود. باشگاه یکی دو مربی را انتخاب کرده و فکر می‌کنم یکی از همین دو گزینه به ایران خواهد آمد. ما وقت نداریم اما سعی می‌کنیم کسی که رزومه قوی‌تری دارد بیاید. احتمالاً امروز هم بلیت بگیریم.

وی درباره اینکه بازیکن کامرونی مدنظر باشگاه تراکتور تأیید نشده است، گفت: ایفمارک این بازیکن را تأیید نکرد، اگر چه باید کمیسیون پزشکی برای او تشکیل دهند. با توجه به اینکه ایفمارک تأیید نکرده این بازیکن به کشورش بازمی‌گردد.

عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتور در واکنش به این پرسش که آیا قراردادی با «لوکو» بسته شده یا خیر؟ عنوان کرد: قراردادی با او نبستیم. یک‌بار برای کنستانت این اشتباه انجام شده ولی برای «لوکو» قراردادی بسته نشده است.

انتهای پیام/

منبع