نظمی: از هیئت مدیره باشگاه تشکر می‌کنم اما به تراکتور بر نمی‌گردم/ دلیل استعفایم مشکلات خانوادگی است
نظمی: از هیئت مدیره باشگاه تشکر می‌کنم اما به تراکتور بر نمی‌گردم/ دلیل استعفایم مشکلات خانوادگی است

جمشید نظمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره اینکه هیئت مدیره باشگاه تراکتور با استعفای او از مدیرعاملی این باشگاه مخالفت کرده است، اظهار داشت: من به باشگاه برنگشتم. من از لطف هیئت مدیره و مالک باشگاه و همچنین هواداران و تک به تک افراد باشگاه تشکر می‌کنم. من مشکلاتی شخصی دارم و […]

جمشید نظمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره اینکه هیئت مدیره باشگاه تراکتور با استعفای او از مدیرعاملی این باشگاه مخالفت کرده است، اظهار داشت: من به باشگاه برنگشتم. من از لطف هیئت مدیره و مالک باشگاه و همچنین هواداران و تک به تک افراد باشگاه تشکر می‌کنم. من مشکلاتی شخصی دارم و متأسفانه نمی‌توانم به باشگاه برگردم. از هیئت مدیره هم عذرخواهی می‌کنم، اما ادامه همکاری به دلیل مشکلات شخصی امکان‌پذیر نیست.

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود اختلافات مدیریتی و دخالت در کار او باعث استعفایش از مدیرعاملی تراکتور شده است، گفت: بخش عمده دلیل استعفایم مشکلات شخصی بود. بزرگترین سرمایه من پدرم است و افتخار دارم که از او نگهداری می‌کنم. پدرم چهره شاخص ادبی کشور است و سنش بالاست و به دلیل نگهداری از او استعفا دادم. اختلاف کاری در تمام باشگاه‌ها و ادارات وجود دارد و طبیعی است. من بی‌تجربه نیستم که به این دلیل استعفا بدهم. شاید اتفاقاتی افتاده باشد، ولی دلیل کناره‌گیری‌ام از مدیرعاملی باشگاه تراکتور مسائل شخصی و خانوادگی است.

انتهای پیام/

منبع