نماینده فارس قهرمان شطرنج آسیا شد
نماینده فارس قهرمان شطرنج آسیا شد

مازیار صالحی به ایسنا گفت: استان فارس با دو تیم پیرامید متشکل از چند استاد بزرگ و همچنین نوجوانان هیئت شطرنج فارس، که متشکل از نوجوانان آتیه دار بود، در این رقابت ها شرکت داشت. صالحی گفت: این مسابقات به روش سوییسی و در 9 دور برگزار شد و در پایان تیم پیرامید فارس توانست با غلبه […]

مازیار صالحی به ایسنا گفت: استان فارس با دو تیم پیرامید متشکل از چند استاد بزرگ و همچنین نوجوانان هیئت شطرنج فارس، که متشکل از نوجوانان آتیه دار بود، در این رقابت ها شرکت داشت.

صالحی گفت: این مسابقات به روش سوییسی و در 9 دور برگزار شد و در پایان تیم پیرامید فارس توانست با غلبه بر حریفان قدرتمندی چون بنگلادش و سنگاپور، عنوان نخست رقابت ها را از آن خود کند.

رئیس هیئت شطرنج فارس گفت: در این رقابتها، تیمهای پلیس بنگلادش و مرکز شطرنج سنگاپور  به ترتیب دوم و سوم شدند.

صالحی گفت: تیم پیرامید متشکل از اساتید بزرگ آقایان امیررضا پوررمضانعلی و مسعود مصدق پور، استاد بین المللی بردیا دانشور، اساتید فیده آقایان آرش داغلی، آبتین عطاخان و علی راستبد و آقای ماهان بانشی و همچنین استاد فیده بانوان خانم طناز ازلی و خانم ها پرنیان قمی و ریحانه حاجات نیا بود.

او اضافه کرد: داوران بین المللی خانم خاطره عزیزی و آقای آروین ابریشمی و همچنین داور فیده خانم سهیلا حریرپوش در این دوره از رقابت‌ها حضور داشتند.

صالحی همچنین گفت: تیم نوجوانان فارس را آنیتا پرویزی، پرهام شریفی، علی کوهپیما، امیر حسین خیر، سینا نوشین، علیرضا دهقانی، ماهان صالحی، دریا آزاد و آذین فرهنگیان، تشکیل می‌داد.

به گزارش ایسنا، رقابت های جام هیبرید (آنلاین -حضوری) باشگاه های شطرنج آسیا از تاریخ ۱۱ تا ۲۰ آبان ماه به میزبانی ایران برگزار شد. در این دوره از مسابقات ۱۴ تیم و ۱۲۶ بازیکن از 8 کشور اسیایی حضور داشتند.

انتهای پیام

منبع