هیئت‌های ورزشی لرستان به توجه خاص نیاز دارند
هیئت‌های ورزشی لرستان به توجه خاص نیاز دارند

سید حمید سجادی، امروز شنبه، ۲۲ آبان‌ماه، در حاشیه آیین افتتاح و بهره‌برداری از مجموعه ورزشی تفریحی المپیک زاگرس(موج‌های آبی) و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این مجموعه در سطح ملی توسط احسان مهاجرشجاعی طرح‌ریزی و سرمایه‌گذاری شده و ماحصل عمر ورزشی خود را در این مجموعه قرار داده که هموطنان در شهرستان بروجرد بتوانند […]

سید حمید سجادی، امروز شنبه، ۲۲ آبان‌ماه، در حاشیه آیین افتتاح و بهره‌برداری از مجموعه ورزشی تفریحی المپیک زاگرس(موج‌های آبی) و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این مجموعه در سطح ملی توسط احسان مهاجرشجاعی طرح‌ریزی و سرمایه‌گذاری شده و ماحصل عمر ورزشی خود را در این مجموعه قرار داده که هموطنان در شهرستان بروجرد بتوانند از این خدمت که آماده ارائه خدمات ورزشی است استفاده کنند.

وی ادامه داد: مجموعه یکی‌ از پروژه‌های بسیار کارآمد و مؤثر و مورد نیاز این منطقه است.

سجادی عنوان کرد: ما سعی می‌کنیم امروز در دیگر شهرستان‌های استان نیز حضور داشته باشیم و در کنار همکاران و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی از مسائل روز ورزش، مدیریتی، چالش‌ها و مشکلات باخبر شویم و مجدداً سرکشی داشته و بازدید میدانی از پروژه‌های ورزشی داشته باشیم.

وزیر ورزش و جوانان دولت سیزدهم، بیان کرد: برخی از پروژه‌ها تعادل تاریخی دارند مانند ورزشگاه شهید بیات، الان که این استادیوم پیر شده حقی بر گردن ما دارد و مانند یک پیشکسوت است، یک سری موارد برای بازسازی دارد که باید انجام شود.

وی ادامه داد: برخی از پروژه‌ها نیز نکاتی دارد که باید رسیدگی شده و زودتر به اتمام برسد، شاید بتوانیم از برخی تبصره‌ها، قوانین و تسهیلاتی که وجود دارد استفاده و برای تسریع در اتمام و بهره‌برداری اقدام کنیم.

سجادی با اشاره به این‌که ما در سوابق دفاع مقدس داریم که لرستان همواره جبهه دوم دفاع از کشور بوده و خیلی زخم‌ها دیده، تصریح کرد: اکنون بر خودمان واجب می‌دانیم که ادای دین کنیم.

وزیر ورزش افزود: یک سری کاستی‌ها در بحث ورزش استان وجود دارد که منهای مباحث پروژه‌ای، هیئت‌های ورزشی لرستان نیز به توجه خاص نیاز دارند، برخی از رشته‌ها کم و بیش گلیم خود را از آب بیرون کشیده‌اند، اما وظیفه ماست که همه هیئت‌ها را در مرکز به طور یکسان ببینیم.

وی بیان کرد: دیروز در هرمزگان بودیم، امروز لرستان و انتهای هفته به مازندران سفر می‌کنیم.

انتهای پیام

منبع