پاشایی: پیروزی در دربی اصفهان یک اتفاقِ ویژه بود/ نمی‌توان امسال از ذوب‌آهن انتظار سهمیه داشت
پاشایی: پیروزی در دربی اصفهان یک اتفاقِ ویژه بود/ نمی‌توان امسال از ذوب‌آهن انتظار سهمیه داشت

حسین پاشایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیم فوتبال ذوب‌آهن مقابل سپاهان در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: فکر می‌کنم این بازی از لحاظ حساسیت بعد از دربی تهران، بهترین دربی ایران است. این بازی برای مردم اصفهان خیلی مهم است و خدا را شکر بعد از چند بازی که […]

حسین پاشایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیم فوتبال ذوب‌آهن مقابل سپاهان در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: فکر می‌کنم این بازی از لحاظ حساسیت بعد از دربی تهران، بهترین دربی ایران است. این بازی برای مردم اصفهان خیلی مهم است و خدا را شکر بعد از چند بازی که ذوب‌ در دربی نتیجه نگرفته بود، توانستیم پیروز شویم و هواداران را خوشحال کنیم. پیروزی ذوب‌آهن مقابل سپاهان یک اتفاق ویژه برای تیم ما بود.

وی درباره اینکه با این نتیجه استقلال فاصله‌ای یک امتیازی با سپاهان گرفت و به صدر جدول رفت، یادآور شد: برای ما مهم خودمان هستیم و کاری نداریم چه تیمی از شکست سپاهان استفاده کرده است. وضعیت تیم خودمان مهم است و به دنبال این بودیم با این سه امتیاز ذوب‌آهن را در جدول بالا بکشیم.

پاشایی درباره اینکه ذوب‌آهن در این فصل لیگ برتر چه هدفی دنبال می‌کند، تصریح کرد: وضعیت ذوب‌آهن در دو سه سال اخیر طوری بوده است که باید الان پله پله جلو برویم. نمی‌توان هدف را امسال قهرمانی یا کسب سهمیه گذاشت، چون این موضوع روی تیم فشار وارد می‌‌کند. ابتدا تیم باید از لحاظ شخصیتی و نتیجه‌گیری به ثبات برسد و بعد از آن دوست داریم در پایان فصل کسب سهمیه کرده باشیم. مهم این است که در جدول جزو تیم‌های بالا باشیم.

 

انتهای پیام/

منبع