پایان دور برگشت لیگ کشتی آزاد در گروه ب
پایان دور برگشت لیگ کشتی آزاد در گروه ب

به گزارش ایسنا، این مسابقات با حضور تیم‌های ستارگان ساری، صنایع مازندران، خراسان جنوبی و باشگاه ورزشی مقاومت برگزار شد و در پایان تیم صنایع مازندران به‌عنوان تیم صدرنشین شناخته شد. رده‌بندی تیمی این مسابقات در پایان دور برگشت به شرح زیر است: ۱- صنایع مازندران ۲- ستارگان ساری ۳- باشگاه ورزشی مقاومت ۴- خراسان […]

به گزارش ایسنا، این مسابقات با حضور تیم‌های ستارگان ساری، صنایع مازندران، خراسان جنوبی و باشگاه ورزشی مقاومت برگزار شد و در پایان تیم صنایع مازندران به‌عنوان تیم صدرنشین شناخته شد.

رده‌بندی تیمی این مسابقات در پایان دور برگشت به شرح زیر است:

۱- صنایع مازندران

۲- ستارگان ساری

۳- باشگاه ورزشی مقاومت

۴- خراسان جنوبی

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

صنایع مازندران ۷- ستارگان ساری ۳

باشگاه ورزشی مقاومت ۶- خراسان جنوبی ۴

ستارگان ساری ۸ – باشگاه ورزشی مقاومت ۲

صنایع مازندران ۸- خراسان جنوبی ۱

ستارگان ساری ۱۰- خراسان جنوبی صفر

صنایع مازندران ۸- باشگاه مقاومت ۲

نتایج انفرادی این دیدارهای به شرح زیر است:

صنایع مازندران ۷ – ستارگان ساری ۳ (اسامی تیم صنایع در ابتدا آمده است):

۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقانیا، برنده ۴- رضا علی جان زاده ۳

۶۱ کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی، برنده ۸- عباس ابراهیم زاده ۴

۶۵ کیلوگرم: فرزاد عموزاد خلیلی ۱- ژاگیر شاخیف، برنده ۱۱

۷۰ کیلوگرم: ماگومد رسول قاضی ماگمدوف، برنده ۷- عرفان الهی ۳

۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی، برنده ۱۱- حسین ابوذری ۳

۷۹ کیلوگرم: علی سوادکوهی، برنده ۱۴- سعید غلامی ۳

۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده ۷- رضا مظفری ۲

۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۱۱- مهدی حاجیلوئیان صفر

۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان ۱- مجتبی گلیج ۳

۱۲۵ کیلوگرم: جابر صادق زاده ۴- گئورگی مشویلدیشویلی، برنده ۶

باشگاه ورزشی مقاومت ۶ – خراسان جنوبی ۴ (اسامی تیم مقاومت در ابتدا آمده است):

۵۷ کیلوگرم: محمدعلی رحیمی ۱- سید عرفان جعفریان، برنده ۸

۶۱ کیلوگرم: رضا تیرگان ۳- محمدباقر میرزایی، برنده ۵

۶۵ کیلوگرم: رضا انتظاری ۳- امیرارسلان سلطانی، برنده ۴

۷۰ کیلوگرم: جواد قادری، برنده ۹- رضا مقدسی ۱

۷۴ کیلوگرم: بهروز حیدری، برنده ۳- علی فغانی ۲

۷۹ کیلوگرم: هادی شرفبیانی، برنده ۶- رضا مقتدر ۲

۸۶ کیلوگرم: جواد فتح خانی، برنده ۶- حسین خداکرمی صفر (دیسکالیفه)

۹۲ کیلوگرم: سبحان گل بابازاده، برنده ۲- اکبر سبحانی

۹۷ کیلوگرم: مرصاد مرغزاری، برنده – بدون حریف

۱۲۵ کیلوگرم: سجاد بوداغی ۴- سید امیررضا صحرائی، برنده ۴

باشگاه ورزشی مقاومت ۲ – ستارگان ساری ۸ (اسامی تیم مقاومت در ابتدا آمده است):

۵۷ کیلوگرم: محمدرضا عابدی صفر- رضا علی جان زاده ۱۰

۶۱ کیلوگرم: رضا تیرگان صفر – محمدمهدی پلنگ وار، برنده ۱۰

۶۵ کیلوگرم: بابک بهاری صفر- داریوش حضرت قلی پورزاد، برنده ۹

۷۰ کیلوگرم: جواد قادری ۴- ایمان  رحمانی زاده، برنده ۵

۷۴ کیلوگرم: علی خدایاری ۲- حسین ابوذری، برنده ۲

۷۹ کیلوگرم: فرزاد فرهنگیان صفر- محسن رضایی، برنده ۱۰

۸۶ کیلوگرم: جواد فتح خانی، برنده ۱۰ – آرش نیرآبادی صفر

۹۲ کیلوگرم: سبحان گل بابازاده صفر- رضا مظفری، ببرنده ۷

۹۷ کیلوگرم: مرصاد مرغزاری، برنده ۶- محمد علی تبار ۵

۱۲۵ کیلوگرم: سجاد بوداغی صفر- عرفان جعفری، برنده ۲

صنایع مازندران ۸ – خراسان جنوبی ۱ (اسامی تیم صنایع در ابتدا آمده است):

۵۷ کیلوگرم: سید عرفان جعفریان، برنده – بدون حریف

۶۱ کیلوگرم: محمدباقر میرزایی ۲- محمدعلی عموزاد خلیلی، برنده ۴

۶۵ کیلوگرم: امیرحسین طاهری ۳- فرزاد عموزاد خلیلی، برنده ۱۶

۷۰ کیلوگرم: رضا مقدسی ۲- مجتبی عموزاد خلیلی، برنده ۱۲

۷۴ کیلوگرم: علی فغانی (حاضر نشد) – محمدرضا سرگو (برنده)

۸۶ کیلوگرم: بدون حریف – علی سوادکوهی، برنده

۹۲ کیلوگرم: بدون حریف – بدون حریف

۹۷ کیلوگرم: بدون حریف – اسماعیل نجاتیان، برنده

۱۲۵ کیلوگرم: علی رضایی صفر- جابر صادق زاده، برنده ۶ (ضربه فنی)

خراسان جنوبی صفر- ستارگان ساری ۱۰- (اسامی تیم خراسان جنوبی در ابتدا آمده است):

۵۷ کیلوگرم: سید عرفان جعفریان، (حاضر نشد) – رضا علی جان زاده، برنده

۶۱ کیلوگرم: علی ابراهیمی صفر- عباس ابراهیم زاده، برنده ۱۱

۶۵ کیلوگرم: امیرحسین طاهری صفر- مازیار اکبری، برنده ۴

۷۰ کیلوگرم: رضا مقدسی صفر– علی اکبر زرودی، برنده ۵

۷۴ کیلوگرم: علی فغانی (کشتی نگرفت)- حسین ابوذری، برنده

۷۹ کیلوگرم: بدون حریف – محسن رضایی، برنده

۸۶ کیلوگرم: رضا مقتدر ۷- محمد بخشی، برنده ۹

۹۲ کیلوگرم: اکبر سبحانی (مصدوم)- مهدی حاجیلوئیان، برنده

۹۷ کیلوگرم: بدون حریف صفر- محمد علی تبار صفر

۱۲۵ کیلوگرم: علی رضایی ۱- عرفان جعفری ۲

باشگاه مقاومت ۲- صنایع مازندران ۸ (اسامی مقاومت در ابتدا آمده است):

۵۷ کیلوگرم: علی اصغر فتحی صفر- نادر حاج آقانیا، برنده ۱۱

۶۱ کیلوگرم: سینا روحی صفر- ممدعلی عموزاد خلیلی، برنده ۱۰ (ضربه فنی)

۶۵ کیلوگرم: سهیل براری صفر- فرزاد عموزاد خلیلی، برنده ۶

۷۰ کیلوگرم: طاها شجاعی ۳- مجتبی عموزاد خلیلی، برنده ۱۴

۷۴ کیلوگرم: بهروز حیدری، برنده ۱۰- محمدرضا سرگو ۲

۷۹ کیلوگرم: هادی شرفبیانی ۲- علی سوادکوهی، برنده ۱۲

۸۶ کیلوگرم: شایان صداقی، برنده – بدون حریف

۹۲ کیلوگرم: حسین طاهری فرد صفر- احمد بذری، برنده ۱۱

۹۷ کیلوگرم: علی امیری صفر- اسماعیل نجاتیان، برنده ۱۰

۱۲۵ کیلوگرم: فرهاد اکبری صفر- جابر صادق زاده، برنده ۱۰

انتهای پیام

منبع