پایان مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان با معرفی نفرات برتر
پایان مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان با معرفی نفرات برتر

به گزارش ایسنا، مسابقات قهرمانی شطرنج آنلاین دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور با شرکت ۲۵۰ دانشجوی دختر و پسر از ۳۷ دانشگاه کشور در خراسان جنوبی برگزار شد. در پایان مرحله مقدماتی ۱۲ نفر برتر بخش دختران و  پسران به مرحله نهایی راه یافتند که رقابت‌های مرحله نهایی تحت نظارت داوران بین المللی […]

به گزارش ایسنا، مسابقات قهرمانی شطرنج آنلاین دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور با شرکت ۲۵۰ دانشجوی دختر و پسر از ۳۷ دانشگاه کشور در خراسان جنوبی برگزار شد.

در پایان مرحله مقدماتی ۱۲ نفر برتر بخش دختران و  پسران به مرحله نهایی راه یافتند که رقابت‌های مرحله نهایی تحت نظارت داوران بین المللی فدراسیون شطرنج و با نصب ۲ دوربین کنترل (جهت نظارت بر کیفیت بازی‌ها) برگزار شد.

در رقابت‌های بخش مردان مهدی غلامی اوریمی از دانشگاه تهران عنوان قهرمانی این بخش را به خود اختصاص داد، حسین گنجعلی دانشجوی دانشگاه تهران و ابوالفضل کاظمیان از دانشگاه صنعتی امیرکبیر به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

در رقابت‌های بخش زنان نیز سیده ملیحه احمدی دانشجوی دانشگاه کوثر قهرمان شد، آناهیتا غلامی اوریمی دانشجوی دانشگاه تهران نایب قهرمان و وصال حامدی نیا از دانشگاه فردوسی مشهد سوم شد.

انتهای پیام

منبع