کمبود فشنگ مشکل همیشگی تیراندازان
کمبود فشنگ مشکل همیشگی تیراندازان

به گزارش ایسنا، حسین باقری در خصوص تمرینات تیم ملی تفنگ اظهار کرد: اردوها از نیمه مهر آغاز شد و دو هفته اردو داشتیم. در اردوی اول ۲۴ نفر حضور داشتند که رکوردگیری انجام شد. ۱۰ نفر ریزش داشتیم و اردو با ۱۴ نفر ادامه یافت.  مربی تیم ملی تفنگ در ادامه گفت: دور دوم […]

به گزارش ایسنا، حسین باقری در خصوص تمرینات تیم ملی تفنگ اظهار کرد: اردوها از نیمه مهر آغاز شد و دو هفته اردو داشتیم. در اردوی اول ۲۴ نفر حضور داشتند که رکوردگیری انجام شد. ۱۰ نفر ریزش داشتیم و اردو با ۱۴ نفر ادامه یافت. 

مربی تیم ملی تفنگ در ادامه گفت: دور دوم اردو از  چهار هفته پیش آغاز شده است. آخر این هفته مسابقات آزاد انجام خواهد شد و ممکن است بر اساس رکوردها در این مسابقات نیز جابجایی‌هایی داشته باشیم. از هفته آینده نیز مرحله سوم اردوها آغاز می‌شود.

وی در خصوص تامین فشنگ تمرینی برای تیراندازان گفت: فشنگ در حد مسابقه داریم ولی برای تمرینات مشکلاتی که از قبل وجود داشته همچنان هست. با آقای مبینی سرپرست فدراسیون صحبت کردیم. با وجود شرایط فعلی و بحث انتخابات که در پیش است باز هم مبینی قول‌هایی داده که بتوانیم حداقل فشنگ برای تمرین تهیه شود. 

مربی تیم ملی تفنگ در ادامه در خصوص تامین ساچمه گفت: در بحث ساچمه هم کمبود داشتیم اما تا این لحظه مشکلی نداشتیم و تامین شده است. قرار است باز هم تهیه شود تا بتوانیم ساچمه تست شده داشته باشیم.

او در خصوص مسابقات پیش‌روی تیراندازان گفت: اولین مسابقه ما جام جهانی مصر است. در خصوص آن صحبت شده ولی در مورد اینکه صد درصد اعزام انجام شود یا نه زود است اظهار نظر کنیم. باید ببینیم به چه نتیجه‌ای می‌رسیم‌.

انتهای پیام

منبع